مشاوره تخصصی انتخاب، راه اندازی و چیدمان تجهیزات تعمیرگاهی

برای استفاده بهینه از تجهیزات صنعت تعمیرگاهی، مانند هر صنعت پویا و رو به رشدی، نیاز به راهنما وجود دارد. لزوم و عدم لزوم هر دستگاه متناسب با فضای تعمیرگاه، انتخاب نوع برند دستگاه،  تعیین تعداد مناسب دستگاه متناسب با فضا و مکان تعمیرگاه، انتخاب مدل و رده دستگاه و … را باید از زبان یک مشاور با تجربه و آشنا به بازار و صنعت تجهیزات تعمیرگاهی، مطلع گردید.

انتخاب مدل و برند دستگاه

یک مشاور خبره و حرفه ای در صنعت تجهیزات تعمیرگاهی باید بتواند با در نظر گرفتن مکان و مساحت تعمیرگاه، به ارائه مدل و برند دستگاه مورد نظر بپردازد. انتخاب برند نقش ویژه ای در انتخاب دستگاه و طول عمر مفید دستگاه خواهد داشت. همچنین بنا بر میزان استفاده کاربر از دستگاه مورد نظر و نوع استفاده آن، انتخاب مدل دستگاه ارزشمند تلقی می گردد. با توجه به انبوه مدل ها و کارایی متفاوت آن ها، انتخاب نا صحیح و غیر حرفه ای یک مدل سبب می شود که بعضا مصرف کنندگان برای یک ویژگی خاص دستگاه مبلغی را بپردازند؛ حال آن که این ویژگی کاربردی برای آن تعمیرگاه خاص ندارد و پس از خرید دستگاه نیز بلا استفاده می ماند.

تعیین تعداد تجهیزات تعمیرگاهی

یکی دیگر از دغدغه های افراد تعیین تعداد دستگاه های مورد نیاز در تعمیرگاه ها می باشد. استفاده از روش آزمون و خطا به نحوی که با میزان حداقل دستگاه کار را شروع کرده و پس از مشاهده فشار کار و احساس نیاز، تعداد دستگاه را افزایش دادن، امری کاملا اشتباه در صنعت امروز به شمار می آید. این روش نه تنها سبب ساز هدر رفت سرمایه و کاهش عمر مفید دستگاه می شود، بلکه به دلیل وجود فشار بالا در یک بازه زمانی، امکان بروز نارضایتی در مراجعه کنندگان به تعمیرگاه و در دراز مدت ضرر مالی را به همراه می آورد. بنابراین هوشمندانه ترین راهکار برای تجهیز یک تعمیرگاه و تعیین تعداد دستگاه های مورد نیاز، استفاده از راهنمایی های حرفه ای یک مشاور صنعت تجهیزات تعمیرگاهی، به شمار می آید.

انتخاب مقرون به صرفه تجهیزات تعمیرگاهی

یک مشاور آشنا به امور و متعهد، باید به هنگام پیشنهاد دستگاه مورد نظر، مقرون به صرفه بودن پیشنهاد پیشنهاد خود را نیز در نظر بگیرد. در بسیاری از موارد پیشنهاد یک جک کارکرده برند راوالیولی بهتر از جک های دست اول برخی از برندهای نامطرح می باشد. این پیشنهادات عموما برای افرادی که دغدغه مالی بیشتری دارند، مطرح می شود. کارشناسان مشاور در شرکت رادمن پس از بررسی تمامی جوانب، پیشنهادات خود را درخور توانایی مالی مصرف کنندگان ارائه می دهند.

چگونه یک مشاور متعهد و متخصص را بیابیم؟

برای یافتن مشاور متعهد و متخصص در زمینه تجهیزات تعمیرگاهی، باید آگاهانه رفتار نمود. مشاوران صنعت تجهیزات تعمیرگاهی باید، علاوه بر داشتن تجربه و دانش فنی، آشنایی کامل با بازار های تراز اول جهان نیز داشته باشند. بسیاری از مشاوران تنها شناخت از مدل و برند دستگاه های موجود در شرکت خود را دارند. نبود اشراف کامل به تجهیزات و دستگاه های مختلف، همواره نتیجه مطلوب را برای مصرف کننده به همراه نمی آورد.

مشاورین و متخصصین شرکت رادمن، با بهره گیری از دانش به روز و شناخت کامل از بازار های جهانی، ضمن کسب نمایندگی برندهای مطرح تجهیزات تعمیرگاهی مانند راوالیولی، به ارائه مشاوره متعهدانه در برابر مصرف کنندگان می پردازند. میزان بالای رضایت از مشاوره های متخصصان شرکت رادمن، سبب ساز اطمینان مصرف کنندگان به شرکت رادمن و تبدیل آن ها به همراهان همیشگی شرکت رادمن شده است.