جک دوستون دست دوم بخریم یا نه؟

ابعاد جک دو ستون هیدرولیکی

Table of Contents

جک دو ستون دست دوم یا کارکرده

تعمیرگاه‌ها یا گاراژهای محلی، معمولا جهت تجهیز کردن فضای کاری خود به بالابر‌ها، در درجه اول به سراغ جک دو ستون دست دوم میروند. اینکه این تصمیم درست است یا نه را در ادامه توضیح میدهیم. اما با توجه به محدود بودن بودجه این کسب و کار‌ها، در قدم اول بهترین انتخاب میتواند باشد. در ادامه به بررسی مواردی میپردازیم که منجر به بالا رفتن سطح دانش شما از جک‌های دوستون میگردد.

جک دو ستون استوک چیست؟

در قدم اول بهتر است جک دوستون کارکرده، استوک یا دست دوم را تعریف کنیم. جک دوستون استوک معمولا به دستگاهی اطلاق میشود که با نمونه‌ی آکبند، تفاوت چندانی ندارد. معمولا با نام‌های کم کارکرد یا نمایشگاهی نیز آنها را میشناسیم. این جک‌ها بسیار کم استفاده شده‌اند و به هر دلیلی بفروش میروند. متاسفانه این عبارت را برای دستگاه‌های پرکار نیز اشتباها استفاده میکنند تا خریدار را راضی کنند. پس بین جک دوستون کارکرده یا دست دوم و استوک تفاوت‌هایی وجود دارد. اما سوال مهم اینجاست که از کجا بفهمیم دستگاه استوک یا کم کارکرد است؟

 

جک دوستون دست دوم با رنگ مشکی همراه خودروی شاسی بلند قرمز

جهت نمایش جک های دوستون تحت پوشش شرکت رادمن

جک دو ستون هیدرولیک 4 و نیم تن بندپک آمریکا نامتقارن

خرید جک دوستون استوک با گواهی صحت عملکرد

بهترین راه برای تشخیص میزان کارکرد دستگاه، تعمیرات دستگاه و سالم بودن آن، داشتن گواهی صحت عملکرد دستگاه است. این گواهی توسط شرکت‌های خدماتی در حوزه تجهیزات تعمیرگاهی صادر میشود و اعتبار زیادی دارد. شرکت رادمن یکی از شرکت‌های مطرح صادر کننده این گواهی است. مراحل اخذ این گواهی بسیار ساده است. با ثبت درخواست از جانب خریدار یا فروشنده،‌ تیم رادمن به محل اعزام شده و دستگاه را بررسی میکنند. پس از بررسی نتایج را در قالب قانونی و قابل پیگیری به دو طرف ارائه میدهند.

خرید جک دوستون دست دوم بدون گواهی صحت عملکرد

پر خطر‌ترین کاری یک شخص میتواند در خرید تجهیزات انجام دهد، اکتفا به اطلاعات خود و فروشنده است. حتی مالک دستگاه نیز اطلاعات درستی از دستگاه نمیتواند داشته باشد. این مورد را بعنوان بزرگترین شرکت خدمات تجهیزات تعمیرگاهی کشور با بیش از ده سال سابقه به شما میگوییم. اطلاعات در این حوزه بسیار ضعیف است. پس به اطلاعات خود اعتماد نکنید و سریعا نسبت به اخذ گواهی صحت عملکرد اقدام نمایید.

خرید جک دوستون استوک مکانیکی و هیدرولیکی تعمیرگاهی

قیمت جک دو ستون دست دوم

تعیین قیمت جک دوستون دست دوم دارای ریزه کاری‌های زیادی است. این قیمت بر اساس قیمت روز دستگاه، میزان کارکرد، سلامت جک، میزان سلامت قطعات مصرفی مانند سیم بکسل، تفلونی‌ها و … است. جهت آشنایی با اجزا جک‌های دوستون، حتما مقاله آشنایی با جک‌های دوستون را بخوانید. اینجا کلیک کنید.

پس از بررسی تک تک این اجزا، باید سرویس‌های دوره‌ای دستگاه چک شود. هر جک دوستون حداقل در سال دوبار باید عملیات نگهداری دوره‌ای داشته باشد. در غیر این صورت خصوصا در جک‌های چینی و متفرقه، امکان عملکرد صحیح بسیار ضعیف است. حتی در جک‌های اروپایی و آمریکایی نیز به یک بار نگهداری دوره‌ای در سال نیاز داریم.

اگر فروشنده مستندی در این مورد به شما ارائه نکرد، بدون ارزیابی و گواهی صحت عملکرد، ریسک بسیار بالایی را باید بپذیرید. همه‌ی این موارد میتواند در قیمت گذاری یک جک دوستون میتواند موثر باشد.

قیمت جک دو ستون دست دوم در تعمیرگاه های خودرو

فروش جک دو ستون دست دوم

اگر فروشنده‌ی جک دوستون خود هستید، بهترین راه فروش در حال حاضر استفاده از پلتفرم‌هایی مانند دیوار و شیپور است. معمولا افراد در این دو پلتفرم دنبال اجناس دست دوم میگردند. ولی اگر بدنبال فروشی بی دردسر میگردید، از داشتن گواهی صحت عملکرد قافل نشوید. این گواهی تمامی سوالات و دغدغه‌های مشتری شمارا برطرف میسازد. جهت اخذ این گواهی میتوانید با رادمن در تماس باشید. همچنین در صورتی که جک شما از برندهای اروپایی یا آمریکایی است، میتوانید با کارشناسان ما جهت خرید تماس بگیرید.

 

فروش جک دوستون دست دوم در تعمیرگاه های خودرو سواری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *