Previous
Next

نصب جک قیچی میزان فرمان و جک قیچی دوبل در نمایندگی هیوندای هویک

بهره‌بردار

مجموعه هویک

محل نصب

تهران

سال نصب

1399

نصب جک قیچی میزان فرمان و دوبل در نمایندگی هیوندای هویک

مجموعه خودرویی هویک، برای دارندگان خودروهای آلمانی و کره‌ای شناخته شده است. اینبار شرکت رادمن جهت تکمیل تجهیزات مجموعه هویک مجیدیه وارد عمل شده است. در این مجموعه نیاز به جک قیچی میزان فرمان و جک قیچی دوبل تشخیص داده شد. این دو جک از برند محبوب راوالیولی ایتالیا برای مجموعه هویک تامین شده است. هر دو جک طبق استاندارد جهانی شرکت سازنده نصب و راه اندازی شده‌اند.

جک قیچی دوبل روکار راوالیولی مدل rav535، با کمترین فضای اشغالی کارگاه، ارتفاع بالابری مناسبی را به شما در ظرفیت وزنی 3.5 تن خواهد داد. 1900 میلی متر ارتفاع بالابری میتواند کلیه ی انتظارات شمارا از یک جک قیچی روکار برآورده نماید. ارتفاع رمپ 10 سانتی متری دستگاه باعث میشود در بالا بردن کلیه ی خودروها اعم از اسپرت و سوپر اسپرت، دچار مشکل نشوید.

جک قیچی راوالیولی مدل ۶۳۵۲ از جمله مشهور ترین بالابر های مورد استفاده میزان فرمان است. این دستگاه با همراه داشتن جک تودلی تمامی نیازهای شما را در سرویس چرخ برطرف خواهد کرد. ظرفیت بالا، ساختار عالی و امنیت از جمله ویژگی‌های این دستگاه است. ارتفاع کم رمپ پلتفرم این جک، باعث محبوبیت دوچندان آن نزد تعمیرگاه های حرفه ای شده است.

نگهداری جک چهارستون بندپک

به طبع شرکت رادمن بعد از نصب تجهیزات، با بهره بردار قرارداد نگهداری عقد میکند. در این قرارداد زمان بررسی و بازدید دوره‌ای از جک‌ها تنظیم شده است. تیم تخصصی خدمات رادمن در زمان‌های مقرر اقدام به بررسی و بازدید از تجهیزات جهت جلوگیری از خرابی آنها خواهد کرد.

خرید جک قیچی میزان فرمان راوالیولی مدل 6352 ایتالیا رادمن

جهت آگاه شدن از شرایط خدمات رادمن

و مشاوره تخصصی فروش و نصب تجهیزات خود، در ساعات اداری با ما تماس بگیرید و یا در هر ساعتی از شبانه روز از طریق لینک واتس اپ با ما در ارتباط باشید

جهت مطالعه مطالب تکمیلی و ثبت نظرات خود در صفحه اینستاگرام رادمن روی هر عکس کلیک کنید.