خدمات °360 درجه شرکت رادمن

خدمات 360 درجه به معنای پوشش دهی تمامی ابعاد خدمات مورد نیاز مشتریان است. بخش خدمات 360 درجه شرکت رادمن بعنوان یکی از برترین های کشور، مورد تایید تمامی خودرو سازان و نمایندگان آنها است. 10 سال سابقه درخشان در حوزه های نصب و راه اندازی تجهیزات، تعمیرات و نگهداری طبق استاندارد های بین المللی، تامین قطعات، تعمیرات سنگین و اورهال باعث شده همه ی مشتریان ما، رضایت کامل خود را اعلام کنند. تمامی خدمات رادمن مبتنی بر دانش است و طبق استاندارد های روز دنیا انجام میپذیرد. در ادامه به معرفی خدمات 360 درجه رادمن میپردازیم. 

360° services

مشاوره تخصصی انتخاب، راه اندازی و چیدمان محصول

خرید بدون نیازسنجی، اشتباهی رایج بین تعمیرکاران است. توجه صد در صدی به هزینه باعث میشود تعمیرکاران در خرید خود دچار اشتاباهاتی شوند. رعایت نکردن استاندارد های نصب و چیدمان کارگاه، موجب از دست رفتن فضای مفید کاری میشود. همچنین عدم رعایت نکات ایمنی نصب و چیدمان، باعث بروز خسارات جانی و مالی و همچنین کاهش بازدهی کارگاه خواهد شد. مهندسین رادمن به شما کمک میکنند بهترین انتخاب، طراحی و فضا سازی را در محیط خود داشته باشید. در ادامه با برخی ازین نکات آشنا خواهیم شد.

نمایش جزئیات خدمات
مشاوره تخصصی انتخاب، راه اندازی و چیدمان محصول
نصب تخصصی تجهیزات

نصب تخصصی تجهیزات

تمامی تجهیزاتی که توسط مشتری خریداری میشود نیاز به نصب و راه اندازی طبق استاندارد های منحصر به همان تجهیز را دارند. تیم نصب رادمن امکان نصب تجهیزات بصورت مهندسی و استاندارد در تمامی نقاط کشور را دارد. در ادامه به بررسی فعالیت و پروژه های نصب شده میپردازیم.

نمایش جزئیات خدمات

آموزش اپراتوری تجهیزات

بعد از خرید تجهیزات، نیاز است نحوه صحیح استفاده، نکات ایمنی و بررسی‌های نگهداری روزانه به اپراتور آموزش داده شود. این خدمت از مهمترین خدمات 360 درجه است. زیرا از خسارات بعدی بشدت جلوگیری میکند. در ادامه با این مبحث و خدمات بیشتر آشنا خواهیم شد.

نمایش جزئیات خدمات
آموزش اپراتوری تجهیزات
نگهداری دوره‌ای تجهیزات

نگهداری دوره‌ای تجهیزات

پس از نصب تجهیزات، نگهداری دوره ای و تعمیرات تجهیزات جز مهمترین خدمات رادمن میباشد. نگهداری و تعمیر هر نوع تجهیزی نیاز به دانش آن محصول و تجربه مخصوص آن دارد. تیم خدمات رادمن با ده سال سابقه درخشان در این حوزه میتواند تمامی تجهیزات موجود در کشور از هر برندی را خدمات رسانی کند.در ادامه بیشتر با این رسته از فعالیت رادمن آشنا خواهیم شد.

نمایش جزئیات خدمات

کالیبراسیون دوره‌ای تجهیزات

تجهیزات تعمیرگاهی و ابزار‌ها، در فواصل معین شده نیازمند بررسی کالیبراسیون هستند. آزمایشگاه‌ها برای صدور این گواهی نیازمند دداشتن گواهینامه و مجوز میباشند. آزمایشگاه رادمن جز برترین‌ها در این حوزه میباشد. در ادامه مطلب نظر شمارا به تجهیزاتی که در آزمایشگاه کالیبراسیون رادمن، مورد بررسی قرار میگیرند جلب میکنیم.

نمایش جزئیات خدمات
کالیبراسیون دوره‌ای تجهیزات
تعمیرات در محل تجهیزات

تعمیرات در محل تجهیزات

پس از استفاده از تجهیزات، بررسی کالیبراسیون و نگهداری‌های دوره‌ای، امکان خرابی وجود دارد. تیم رادمن در اولین تلاش خود به محل اعزام میشوند. تا جای ممکن تلاش بر این است که تجهیزات در محل تعمیر شوند. این تلاش از خسارت و از کار افتادگی تجهیزات جلوگیری میکند. جهت آشنایی بیشتر با این خدمات به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نمایش جزئیات خدمات

تعمیرات اساسی و بازسازی تجهیزات

تجهیزات تعمیرگاهی بعد از چند سال استفاده نیاز به تعمیرات سنگین و اورهال شدن دارند. کمتر کسی میتواند فرآیند اورهال این تجهیزات را انجام دهد زیرا نیاز به دانش تخصصی دارند. تیم خدمات رادمن با رزومه درخشان در این رسته، زبانزد شرکت های ایرانی میباشد. در ادامه به گوشه ای از این خدمات میپردازیم.

نمایش جزئیات خدمات
تعمیرات اساسی و بازسازی تجهیزات
تامین قطعات تجهیزات

تامین قطعات تجهیزات

یافتن قطعات اساسی تجهیزات تعمیرگاهی خصوصا برند های اروپایی، جز موارد سخت میباشد. در این مواقع میتوانید با تیم خدمات رادمن در ارتباط باشید و بهترین و با کیفیت ترین قطعات را دریافت کنید. در ادامه برخی قطعات معرفی شده اند.

نمایش جزئیات خدمات

فرم درخواست مشاوره

جهت ثبت اطلاعات خود و درخواست مشاور، میتوانید علاوه بر تماس با خطوط ارتباطی شرکت رادمن، توسط فرم آنلاین اقدام نمایید. در اولین فرصت ممکن تیم خدمات رادمن با شما تماس خواهند گرفت. جهت نمایش فرم کلیک کنید.