Previous
Next

نصب جک‌ دو ستون راوالیولی در پرشیا خودرو شعبه کرج

بهره‌بردار

پرشیا خودرو

محل نصب

کرج

سال نصب

1399

نصب جک‌ دو ستون راوالیولی در پرشیا خودرو شعبه کرج

جک‌ فوق از برند راوالیولی مدل KPH370.32 است. این جک با ظرفیت وزنی 3200 کیلوگرم، یک انتخاب حرفه‌ای برای تمامی کارگاه‌هاست. جک فوق با پد‌های کم ارتفاع مناسب انواع خودرو‌های سواری مدرن است. به لطف بازو‌های دو و سه تکه این دستگاه، میتوانید تمامی ابعاد خودرو را پوشش دهید. ارتفاع این جک قابل تنظیم است و به دلخواه شما تنظیم خواهد شد. در این سالن پرشیا خودرو مرکزی، نصب جک‌ دو ستون راوالیولی طبق استاندارد‌های سازنده انجام پذیرفت. رنگ جک بنا به درخواست مشتری، شخصی سازی شده و به رنگ سفید درآمده است. 

نگهداری جک دوستون راوالیولی

به طبع شرکت رادمن بعد از نصب تجهیزات، با بهره بردار قرارداد نگهداری عقد میکند. در این قرارداد زمان بررسی و بازدید دوره‌ای از جک‌ها تنظیم شده است. تیم تخصصی خدمات رادمن در زمان‌های مقرر اقدام به بررسی و بازدید از تجهیزات جهت جلوگیری از خرابی آنها خواهد کرد.

چالش نصب جک‌ دو ستون راوالیولی در این پروژه

بدلیل فضاسازی مشتری، ارتفاع سقف با ارتفاع جک تداخل دارد. تیم رادمن با قبول مسئولیت از جانب مشتری، قسمت بالای جک را زیر سقف کاذب پنهان نموده است. تمامی اقدامات جهت توقف خودرو قبل از برخورد با سقف انجام پذیرفت و جک آماده بهره برداری است.

خرید جک دو ستون هیدرولیک ایتالیایی اتصال از بالا راوالیولی

جهت آگاه شدن از شرایط خدمات رادمن

و مشاوره تخصصی فروش و نصب تجهیزات خود، در ساعات اداری با ما تماس بگیرید و یا در هر ساعتی از شبانه روز از طریق لینک واتس اپ با ما در ارتباط باشید

جهت مطالعه مطالب تکمیلی و ثبت نظرات خود در صفحه اینستاگرام رادمن روی هر عکس کلیک کنید.