شرکت رادمن

شرکت رادمن محصولات خود را از میان انبوهی از برندها و مدل های مختلف، با شیوه های خاص انتخاب می کند. به طور کلی محصولاتی که دارای عملکرد عالی، تکنولوژی بالا و همچنین ایده های خلاقانه نسبت به دیگر مدل ها دارند، مورد انتخاب شرکت رادمن، قرار می گیرند.  شرکت رادمن همواره انتخاب کارشناسان و مدیران خود را نیز با همین دقت و ظرافت انجام داده است. به همین دلیل خدمات تعمیر و نگهداری ارائه شده از شرکت رادمن، تفاوت بسیار چشمگیری با خدمات ارائه شده از طرف سایر شرکت ها دارد.

 

 شرکت رادمن با هدف ارائه تجهیزات تعمیرگاهی با کیفیت در سال ۱۳۹۱ تاسیس گردید. در باور موسسان شرکت رادمن، اعتلای صنعت تجهیزات تعمیرگاهی و خدمات پس از فروش، منوط به استفاده از دستگاه های به روز و با کیفیت دنیا و همچنین ارائه خدمات کامل توسط کارشناسان آموزش دیده و حرفه ای، می باشد. به همین دلیل شعار شرکت رادمن ” روی درخشان خدمات” انتخاب گردیده است

 

انجام کار تیمی و یکپارچه رمز اصلی موفقیت و پایداری شرکت رادمن می باشد. این یکپارچگی تنها مابین اعضای شرکت رادمن نیست؛ بلکه تمامی مشتریان رادمن نیز در حلقه خانواده رادمن قرار می گیرند. بنابر این باور، بسیاری از برندهای روز دنیا مانند Ravaglioli، Bendpak، Moratech و  Spanesi شرکت رادمن را به عنوان نماینده رسمی و انحصاری شرکت های خود در ایران انتخاب کرده اند.

 

سرعت عمل و احساس مسئولیت در انجام خدمات، برای کلیه دستگاه ها و تجهیزات تعمیرگاهی، کلید موفقیت شرکت رادمن به شمار می آید. همچنین تلاش فراوان برای جلب رضایت ۱۰۰ درصدی مشتریان، به عنوان عاملی کلیدی در خدمات مقرون به صرفه و با کیفیت شرکت رادمن نسبت به سایر رقبا می باشد.