انواع دستگاه لاستیک درار سواری

لاستیک درار استاندارد

لاستیک درار‌های استاندارد سواری، آشناترین نوع از انواع دستگاه لاستیک درار سواری‌ هستند. این دسته از اولین دستگاه‌های ساخته شده در این حوضه است. بیشتر این دستگاه‌ها دارای 3 الی 4 پدال جهت انجام فرآیند درآوردن لاستیک یا جا انداختن آن هستند. در این نوع دستگاه نیاز به همراهی اپراتور بیشتر دیده می‌شود. در واقع بخشی از فرآیند، با مهارت اپراتور پیش می‌رود. از نظر اقتصادی این مدل، دارای قیمت خرید پایین‌تری نسبت به سایر مدل‌ها است. در ادامه با ویژگی هر کدام از دستگاه‌های لاستیک درار پیشنهادی رادمن آشنا می‌شویم.

لاستیک درار اتوماتیک

به لطف پیشرفت تکنولوژی، لاستیک درار‌ ها دارای امکانات رباتیک شده‌اند. در انواع دستگاه لاستیک درار سواری، لاستیک درارهای اتوماتیک، ابزارهای متفاوتی جهت انجام فرآیند درآوردن یا جا انداختن لاستیک دارند. این ابزارها به شما کمک می‌کنند که دیگر نیازی به استفاده از ابزارهای دستی نداشته باشید. حتی بلند کردن لاستیک نیز به‌عهده‌ی دستگاه است. فقط کافی است نظاره‌گر انجام فرآیند باشید. این دستگاه‌ها با بازو‌های کمکی یا هلپر‌های متفاوتی تجهیز شده‌اند. بستن رینگ روی این نوع دستگاه‌ها دیگر به‌وسیله‌ی گیره‌ها انجام نمی‌پذیرد؛ بلکه توسط مهره‌ی مرکزی، چرخ روی دستگاه محکم می‌شود. در ادامه با این سری از تجهیزات بیشتر آشنا خواهید شد.

لاستیک درار نیمه اتوماتیک

لاستیک درار های نیمه اتوماتیک نیز از نظر تکنولوژی بسیار پیشرفته‌اند. تفاوت آن‌ها با لاستیک درار های استاندارد، افزایش ابزارها و همچنین نحوه‌ی بسته شدن رینگ روی دستگاه است. این دستگاه‌ها از امکانات نوع تمام اتوماتیک، بیشتر بهره می‌برند این درحالی است که انتخابی اقتصادی‌تر نسبت به آن‌ها به‌شمار می‌روند. در ادامه‌ی این مطلب، شما با این تجهیزات بیشتر آشنا خواهید شد.

جهت مطالعه‌ی مطالب تکمیلی و همچنین ثبت نظرات خود در صفحه‌ی اینستاگرام رادمن روی هر عکس کلیک کنید.