دستگاه شاسی کشی کامیون کامیونت تریلی خودرو سنگین

عکس شاسی کش صافکاری ماشین سنگین اسپنسی ایتالیایی

دستگاه شاسی کشی کامیون اسپنسی مدل Daytona Truck

شاسی کش صافکاری اسپنسی ایتالیا مدل Daytona truck یک انتخاب همه فن حرف جهت تعمیر شاسی و بدنه خودروهای نیمه سنگین و سنگین میباشد. 20 تن نیروی کششی در هر ستون کشنده به شما این امکان را میدهد تا همه ی مشکلات شاسی و بدنه را برطرف کنید. این دستگاه مناسب خودروهای قدیمی و جدید و آسیب های بسیار جزیی تا بسیار سنگین میباشد. در ادامه به معرفی کامل دستگاه میپردازیم.

دستگاه شاسی کشی کامیون

شاسی کشی کامیون با خودروهای سواری تفاوت‌هایی دارد. تفاوت اول در اینست که شاسی خودرو‌های سنگین بسیار پرقدرت‌تر ساخته شده‌اند. مواد اولیه و ضخامت پروفیل‌های آنها بسیار قوی‌تر از خودرو سواریست. پس اولین اختلاف در نیروی کشندگی شاسی کش باید باشد. تفاوت بعدی در نوع گیره‌ها و قفل‌های شاسی به زمین یا میز است. جهت کشش این نوع شاسی باید بتوان آنرا به خودی ثابت نگه داشت. لذا شاسی کش‌های کامیون یا کشنده‌ها، معمولا بجای میز مدرج از ریل‌ها و زنجیر‌ها استفاده میکنند.

لزوم کشش چند نقطه‌ای

یکی از مواردی که در شاسی کشی خودرو‌های سنگین بسیار مورد توجه است، کشش چند نقطه‌ای است. با توجه به سنگینی شاسی این خودرو‌ها، نیاز است با کشش‌هایی از زوایای مختلف اقدام به صافکاری شاسی نمایند. دستگاه‌های شاسی کشی خودرو‌های سنگین معمولا دارای چند ستون کشنده اند. بخشی از وظیفه ثابت نگه‌داشتن خودرو در غیاب میز مدرج را، ستون‌های کشنده دیگر ایفا میکنند.

جهت مطالعه مطالب تکمیلی و ثبت نظرات خود در صفحه اینستاگرام رادمن روی هر عکس کلیک کنید.