برای تبدیل کردن یک تعمیرگاه معمولی به یک تعمیرگاه مدرن و حرفه ای، استفاده از نظر کارشناسان برای خرید دستگاه های مورد نیاز بسیار ضروری است. کارشناسان شرکت رادمن، با در نظر گرفتن نیاز هر منطقه و همچنین با داشتن اشراف کامل به تجهیزات به روز دنیا، بسته کاملی را برای مصرف کنندگان آماده می سازند. ارائه بهترین و کامل ترین سرویس خدمات و نگهداری از سوی شرکت رادمن، سبب ساز شناخت کافی از نقاط مثبت و منفی بسیاری از برندهای روز دنیا در انواع تجهیزات تعمیرگاهی شده است. همین امر سبب می گردد تا بهترین راهنمایی به منظور تجهیز وسایل را برای مدیر هر تعمیرگاهی ارائه دهند.

دومین! نکته در خرید تجهیزات در نظر گرفتن مساحت و فضای تعمیرگاه می‌باشد. بنابر استاندارد تعمیرگاهی، فضای در نظر گرفته شده برای هر قسمت باید، 4 متر در 7 متر باشد. این در حالی است که  ارتفاع سقف استاندارد برای فضای تعمیرگاه باید، 4 متر به بالا در نظر گرفته شود. شایان توجه است که در نظر گرفتن مساحت تعمیرگاه، باید به عنوان اولین نکته برای شروع احداث یک تعمیرگاه به روز و مدرن در نظر گرفته شود؛ اما با توجه به این که در اغلب اوقات خرید تجهیزات قبل از در نظر گرفتن مکان تعمیرگاه صورت می‌پذیرد، به عنوان دومین نکته بررسی شده است.

اولین نکته، انتخاب نوع و بعضا تعداد دستگاه تعمیرگاه مورد نیاز می‌باشد. پس از بررسی موقعیت قرار گیری تعمیرگاه و تعیین حدودی میزان نیاز منطقه، انتخاب دستگاه صورت می‌پذیرد. کارشناسان حرفه‌ای شرکت رادمن، با تکیه بر تجربه طولانی مدت خود، مشاوره‌ای رایگان برای انتخاب مدل، برند و حتی تعداد دستگاه‌ مورد نیاز تعمیرگاه شما را ارائه می‌دهند. در این مرحله، مشاوره دقیق و صحیح نقشی اساسی در میزان درآمد و حتی رضایت مشتری تعمیرگاه‌ها در ادامه و هنگام استقاده از محصولات خریداری شده خواهد داشت؛ چرا که بسیاری از مشاوره‌ های خرید تجهیزات، در شرکت های فروش تجهیزات تعمیرگاهی، مبتنی بر فروش محصولات خود می‌باشند و به نیاز های مدیر تعمیرگاه توجهی ندارند. شرکت رادمن بر خلاف سایرین، با دسترسی به فروش بسیاری از برندهای روز جهان و همچنین تکیه بر دانش مدیران و کارشناسان خود، بهترین مدل و مناسب ترین برند از هر دستگاهی را متناسب با مصرف روزانه شما، ارائه می‌دهند.

سومین نکته در خرید تجهیزات تعمیرگاه، اطمینان از میزان گارانتی دستگاه و دیگر خدمات تعمیر و نگهداری آن‌ها می‌باشد. امکان ارائه تمامی سرویس های مورد نیاز برای دستگاه های تعمیرگاهی، ویژگی طلایی برای شرکت رادمن محسوب می‌شود. این امر علاوه بر ایجاد اطمینان برای مشتریان از خریداری محصولات ارائه شده توسط شرکت رادمن، فراهم شدن امکان تخفیفات ویژه‌ای را در قسمت خدمات تعمیمر و نگهداری دستگاه  فراهم می‌کند. علاوه بر این، دریافت خدمات تعمیر و نگهداری شرکت رادمن، تایید شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) را برای دستگاه مورد نظر فراهم می‌کند. خرید تجهیزات از شرکت رادمن، تخفیف درصدی متناسب با قیمت دستگاه تا سقف یکسال برای خدمات تعمیر و نگهداری دستگاه مورد نظر برای خریدار دستگاه مورد نظر، ایجاد می‌کند.