پروژه‌ها

رامن بعنوان پیشرو در خدمات تجهیزات تعمیرگاهی کشور، روزانه با پروژه های بزرگی روبرو است. پروژه های انجام شده توسط رادمن در  چهار بخش کلی دسته بندی میگردند. نصب تجهیزات، تعمیرات، کالیبراسیون و صحت سنجی. برخی از این پروژه ها را در این قسمت در اختیار شما میگذاریم. 

نصب و راه اندازی

تیم نصب و راه اندازی رادمن از جمله قوی ترین تیم های کشور از نظر تجربه و دانش فنی هستند. این تجربه بر اساس سالها مطالعه و انجام پروژه های متعدد بوده است. در ادامه برخی از پروژه های نصب شده را به نمایش گذاشته ایم.

نگهداری دوره‌ای

بی شک همگی به اهمیت نگهداری تجهیزات آگاهی داریم. تیم خدمات رادمن بهترین عملکرد ممکن طبق استاندارد‌های جهانی را در خدمات داشته‌اند. صدق این ادعا را در پروژه‌های رادمن میتوانید ببینید. در ادامه به معرفی برخی پروژه‌های نگهداری تیم خدمات رادمن میپردازیم.

تعمیرات

تعمیرات کلیه ی تجهیزات تعمیرگاهی، ادعایی بزرگ است. زیرا هر دستگاه دارای زیر و بم خاص خود و قطعات منحصر بخود است. تیم رادمن جز معدود تیم هایی در کشور است که توانسته تمام ورودی های خود را با دانش فنی لازم تعمیر کرده و به مشتریان خود برگرداند. در ادامه صحت این ادعا بررسی خواهد شد.

کالیبراسیون

آزمایشگاه کالیبراسیون رادمن از جمله معدود آزمایشگاه های دانش محور و مجهز در کشور میباشد.این آزمایشگاه مجوزهای لازم جهت کالیبراسیون و صدور گواهینامه را از سازمان های مربوطه اخذ نموده است. در ادامه به بررسی برخی پروژه های کالیبراسیون رادمن میپردازیم.

صحت عملکرد

گواهی صحت عملکرد خصوصا برای سازمانها و اشخاصی که قصد خرید تجهیزات استوک را دارند جز الزامات است. این گواهی توسط آزمایشگاه رادمن صادر میشود. در ادامه با برخی پروژه های این دسته آشنا میشویم.