پروژه‌ها

رامن بعنوان پیشرو در خدمات تجهیزات تعمیرگاهی کشور، روزانه با پروژه های بزرگی روبرو است. پروژه‌های انجام شده توسط رادمن در دو بخش کلی دسته‌بندی می‌گردند. پروژه‌های نصب تجهیزات و پروژه‌های خدمات به مراکز تعمیرگاهی. برخی از این پروژه ها را در این قسمت در اختیار شما میگذاریم. 

نصب و راه اندازی تجهیزات تعمیرگاهی

تیم نصب و راه اندازی رادمن از جمله قوی ترین تیم های کشور از نظر تجربه و دانش فنی هستند. این تجربه بر اساس سالها مطالعه و انجام پروژه های متعدد بوده است. این تیم توانایی علمی و تجربی لازم جهت نصب تمامی تجهیزات روز دنیا را داراست. گواه این امر پروژه‌های متعدد رادمن در ابعاد گوناگون از خطوط مونتاژ خودرو گرفته تا تعمیرگاه‌های بروز کشور است. در ادامه برخی از پروژه های نصب شده را به نمایش گذاشته ایم.

خدمات تجهیزات تعمیرگاهی

تعمیرات و خدمات نگهداری دوره‌ای کلیه ی تجهیزات تعمیرگاهی، ادعایی بزرگ است. زیرا هر دستگاه دارای زیر و بم خاص خود و قطعات منحصر بخود است. تیم رادمن جز معدود تیم هایی در کشور است که توانسته تمام ورودی های خود را با دانش فنی لازم تعمیر کرده و به مشتریان خود برگرداند. همچنین رادمن تواسنته است با استفاده از آزمایشگاه مجهز خود، کلیه‌ی نیاز مشتریان را در بخش کالیبراسیون و صحت عملکرد تجهیزات برطرف سازد. تیم نگهداری دوره‌ای رادمن نیز با تمام تلاش و دانش خود در صدد برطرف کردن نیاز به ارزیابی و نگهداری دوره‌ای هستند. در ادامه صحت این ادعاها بررسی خواهد شد.