ویژگی یک جک چهار‌ستون ایده آل

 جک چهار ستون با ارائه بهترین خدمات در امور جلوبندی و میزان فرمان، در بین صاحبان تعمیرگاه های خودرو و فعالان تجهیزات تعمیرگاهی، مطرح می باشد.

امکان تجهیز به آشکارساز عیوب جلوبندی

جک چهار ستون ایده آل قابلیت تجهیز به آشکارساز عیوب جلوبندی را دارد. در واقع لرزش های ایجاد شده توسط آشکار ساز نصب شده بر روی جک چهارستون، عیوب احتمالی و مختلف جلوبندی خودرو را مشخص می کند.

امکان نصب جک چرخ آزاد کن

امکان نصب جک چرخ آزاد کن و یا جک تودلی بر جک چهار ستون فراهم می باشد. برای تهیه یک جک چرخ آزاد کن با قابلیت نصب بر روی جک چهار ستون، لازم است موارد مهمی، رعایت شود. متناسب بودن جک تودلی و جک چهار ستون از لحاظ محل قرارگیری، باید قبل از خرید بررسی شود. وجود تناسب و قابلیت اتصال سیستم هیدرولیک و سایر ملزومات جانبی جک چهار ستون به جک تودلی، از نکات بسیار مهم تلقی می شود.

سیستم ایمنی قابل اطمینان در جک چهار ستون

استفاده از سیستم های ایمنی به روز و استفاده از طراحی های مدرن دنیا، همواره به یکی از نکات کلیدی در عملکرد جک های چهار ستون تبدیل شده است. یک جک چهار ستون که بتواند ایمنی را پس از استفاده مکرر و همچنین در طولانی مدت حفظ کند، ایده آل در استفاده محسوب می شود.

وجود صفحات لغزان کم اصطکاک در جک چهار ستون

وجود صفحه لغزان کم اصطکاک در جک چهار ستون، علاوه بر استفاده در امر میزان فرمان، به قرار گیری سریع،آسان و دقیق خودرو در محل مورد نظر نیز، کمک می کند. باید توجه داشت یک بالابر چهارستون استاندارد برای استفاده از دستگاه میزان فرمان حتما باید دارای محل صفحات گردان (turn table) و صفحات لغزنده (side sleep) باشد.

وجود قطعات مورد نیاز و خدمات پس از فروش در دسترس

یک جک چهار ستون ایده آل باید بتواند دسترسی آسان و سریع به خدمات پس از فروش را، به صورت سهل الوصول دریافت کند. نبود قطعات مصرفی و یا عدم وجود شرایط تعمیر و نگهداری برای یک جک چهار ستون، ضعف بزرگی به شمار می آید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جک چهار ستون ایده آل، می توانید به بررسی جک های چهار ستون ارائه شده توسط شرکت رادمن در لینک های زیر بپردازید.