سوالات متداول

تجهیزات تعمیرگاهی

سوالات متداول

در بسیاری از موارد، سوالات زیر می‌توانند پاسخگوی بسیاری از نیازهای مصرف­ کنندگان تجهیزات تعمیرگاهی باشند. در صورتی که پرسش های ذیل، پاسخ‌گوی نیازهای شما نبودند، کارشناسان حرفه‌ای شرکت رادمن، در اسرع وقت، در خدمت شما خواهند بود.

شماره تماس با شرکت رادمن: 02149765000

گارانتی

1-چه مواردی تحت عنوان گارانتی برای دستگاه‌های فروخته شده توسط شرکت رادمن را قرار می گیرند؟

گارانتی کلیه محصولات شرکت رادمن، بدون هیچ قید و شرطی برای کلیه تجهیزات تعمیرگاهی، در نظر گرفته می شود.

2- مدت زمان گارانتی دستگاه‌های فروخته شده توسط شرکت رادمن به چه صورت می‌باشد؟

گارانتی دستگاه ها و تجهیزات مختلف، متفاوت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه مورد نظر خود با شرکت رادمن تماس بگیرید.

پشتیبانی

1-به چه صورت باید از فراموش کردن تاریخ و زمان سرویس های نگهداری تجهیزات تعمیرگاه خود، جلوگیری کنم؟

بخش خدمات شرکت رادمن، آمادگی عقد قرارداد برای تمامی سرویس های تعمیر و نگهداری لازم برای کلیه تجهیزات تعمیرگاهی را دارد. برای جلوگیری از فراموشی زمان سرویس های مختلف تجهیزات تعمیرگاهی، کافی است تنها یک بار با شرکت رادمن قرار داد بسته شود. کارشناسان متعهد رادمن ، ضمن ارائه خدماتی مطمئن در زمان لازم ، شما را برای انجام سرویس مورد نظر مطلع می کنند.

2-آیا هزینه نصب جک ها از هزینه خرید آن جداست و یا خیر؟

برخلاف بسیاری از شرکت‌های مشابه، به منظور رعایت اصول مشتری‌مداری، کلیه هزینه نصب جک ها به عهده شرکت رادمن می‌باشد.

3- هزینه نصب کلیه تجهیزات تعمیرگاهی فروخته شده در شرکت رادمن به چه صورت می‌باشد؟

برخلاف بسیاری از شرکت‌های مشابه، برای بالا بردن جذب رضایت مشتری، هزینه نصب تجهیزات خریداری شده از شرکت رادمن به عهده مصرف کننده نمی باشد و شرکت رادمن کلیه هزینه ها را می پردازد.

4- آیا فروش محصولات راوالیولی توسط شرکت‌های مشابه قابل اطمینان است؟

شرکت رادمن به عنوان تنها نماینده برند راوالیولی ایتالیا در ایران، محصولات راوالیولی را تحت گارانتی معتبر ارائه می دهد.

خدمات و فروش

1-زمان تحویل سفارش، چه مدت پس از ثبت سفارش می‌باشد؟

ارسال سفارش در شرکت رادمن با هماهنگی مصرف کننده، توسط شرکت‌های حمل‌ونقل معتبر انجام می شود. به طور معمول، در کمتر از 72 ساعت سفارش محصول مورد نظر به دست مشتری خواهد رسید.

2-به چه طریق می‌توان “درخواست کالیبراسیون” و “مشاهده نتایج کالیبراسیون” را پیگیری کرد؟

برای ثبت سفارش “درخواست کالیبراسیون” کافی است به منویی با همین نام در صفحه اصلی سایت شرکت رادمن، مراجعه کنید. سپس با درج اطلاعات لازم و شماره تماس خود، کارشناسان شرکت رادمن، برای ادامه کار با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین برای پیگیری سفارش کالیبراسیون خود، می توانید به منوی “مشاهده نتایج کالیبراسیون” در صفحه اول سایت شرکت رادمن مراجعه کنید. پس از وارد کردن نام کاربری و همچنین گذرواژه، می توانید از کلیه مراحل مرتبط با سفارش خود مطلع شوید.

3-ثبت سفارش برای “درخواست خدمات” به چه صورت انجام می‌پذیرد؟

برای ثبت هر گونه خدماتی مانند تعمیر و خرابی، درخواست قطعات، درخواست سرویس دوره ای، درخواست نصب و راه اندازی و همچنین درخواست برای آموزش یک دستگاه خاص را می توانید به منوی “درخواست خدمات” در صفحه اصلی سایت رادمن، مراجعه نمایید. پس از تیک زدن بر روی خدمت مورد نظر و پر کردن اطلاعات مورد نیاز، کارشناسان شرکت رادمن، به منظور پیگیری درخواست، با شما تماس خواهند گرفت.

4-از چه طریق می‌توان خرید تجهیزات تعمیرگاهی را انجام داد؟ 

با مراجعه به صفحه اول سایت شرکت رادمن و کلیک بر روی منوی ” خرید تجهیزات” ضمن بررسی انواع مدل های محصول مورد نظر خود، می توانید به ثبت سفارش بپردازید. کارشناسان بخش فروش تجهیزات شرکت رادمن، در کوتاهترین زمان ممکن پس از درج شماره تماس، به منظور پیگیری سفارش، با شما تماس خواهند گرفت.