تعمیرات اساسی و بازسازی تجهیزات

باید در نظر داشت که تعمیرات سنگین جک و حتی دیگر تجهیزات تعمیرگاهی مانند اورهال بالانس چرخ از خدمات پر کاربرد، برای بسیاری از تعمیرگاه ها به شمار می آید. استفاده مقرون به صرفه از تجهیزاتی که راندمان پایینی دارند، توسط اورهال و یا تعمیرات سنگین امکان پذیر می باشد. انجام فرایند تعمیرات سنگین، از اصول خاصی تبعیت می کند که باید توسط کارشناسان حرفه ای مانند کارشناسان شرکت رادمن انجام پذیرد.

تعریف تعمیرات سنگین

تعمیرات سنگین یا  overhaul (اورهال)، به مجموعه ای از اقدامات به منظور به روز رسانی تجهیزات تعمیرگاهی گفته می شود. عملیات تعمیرات سنگین عموما قبل از کار افتادگی و یا خرابی گسترده دستگاه صورت می پذیرد.

کدام دستگاه ها نیاز به تعمیرات سنگین دارد؟

با توجه به بالا رفتن روز به روز نیاز به دستگاه مدرن و حرفه ای در صنعت تجهیزات تعمیرگاهی، استفاده از تجهیزات کارآمد، نقش موثری در جذب مشتری و کسب درآمد بهتر دارد. تعمیرات سنگین یا اورهال در تجهیزات تعمیرگاهی می تواند علاوه بر بالا بردن رضایت مشتری از خدمات، صرفه اقتصادی بسیار چشم گیری نیز ایجاد کند. در واقع قیمت خرید یک دستگاه نو همواره چند برابر هزینه اورهال و یا تعمیرات سنگین یک دستگاه می باشد.

چه کسانی مجاز به انجام تعمیرات سنگین هستند؟

با توجه به تخصصی بودن کار و دقیق بودن فرایند تعمیرات سنگین یا اورهال، لزوم افراد متخصص بسیار ضروری است. تمامی قطعات مکانیکی و الکتریکی در تعمیرات سنگین یا overhaul مورد بازبینی قرار می گیرند؛ بنابراین افراد متخصص باید علاوه بر دارا بودن دانش کافی، توانایی فنی مناسب به منظور بررسی تمامی قطعات ریز و کوچک دستگاه را داشته باشد. شرکت رادمن برای تمامی خدمات تعمیرات سنگین یا اورهال تجهیزات تعمیرگاهی، شش ماه گارانتی در نظر گرفته است. این گارانتی به منظور بالا بردن اطمینان مصرف کنندگان از تعمیرات سنگین یا اورهال تحهیزات تعمیرگاهی در نظر گرفته شده است.

هزینه های تعمیرات سنگین چگونه برآورد می شود؟

با توجه به بازیابی دستگاه به بهترین طریق ممکن، تعمیرات سنگین یا overhaul قیمتی به مراتب با صرفه تر از خرید یک دستگاه جدید می باشد. بدیهی است که علاوه بر هزینه پایه، هزینه اصلی عملیات تعمیرات سنگین یا overhaul بر طبق میزان تعویض قطعات، میزان تعمیر ناشی از خرابی های اجزا و قطعات صورت می پذیرد. برای مثال شارژ و دشارژ مجموعه باطری ها و کنترل گیج ها نیز در برآورد قیمت موثر می باشد.

تیم شرکت رادمن با تجربه کافی در تعمیرات سنگین تجهیزات تعمیرگاهی و اورهال، آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات می باشند.