لاستیک درار استاندارد

دستگاه لاستیک درار سواری از تجهیزات تعمیرگاهی خودرو تامین شده توسط شرکت رادمن

لاستیک درار سواری بندپک مدلR980XR

لاستیک درار بندپک مدل R980XR یک انتخاب مقرون بصرفه و پرقدرت برای شما است. این دستگاه از یک ابزار درار (مرغک) فولادی و یک فنر 45 میلی متری بهره میبرد که میتواند براحتی لاستیک های استاندارد،آفرود و ران فلت را در آورد. استفاده از دو سیلندر پنوماتیک ضد زنگ جهت حرکت گیره های سه حالته، موجب سرعت عمل شما در تعویض لاستیک خواهد شد. در ادامه مشخصات این لاستیک درار پرقدرت را توضیح داده ایم.

لاستیک درآر سواری راوالیولی مدلG7240.22I

لاستیک درار استاندارد راوالیولی ایتالیا مدل G7240.22l، به شما کمک میکند براحتی لاستیک را لق، تعویض و باد کنید. این دستگاه جز اقتصادی ترین و با کیفیت ترین لاستیک درار های استاندارد میباشد. مرغک فولادی مناسب درآوردن و جا زدن لاستیک میباشد. سیلندرهای پنوماتیک ضد زنگ بوده و در سریع ترین زمان ممکن رینگ را قفل میکنند. همچنین گیره ها دارای قفل داخلی و خارجی هستند تا همه ی ابعاد رینگ را بتوانند پوشش دهند.

لاستیک درار استاندارد راوالیولی ایتالیا مدل G7645D.22 یک انتخاب اقتصادی و پرقدرت برای شماست اگر با خودروهای سواری و آفرود با چرخ هایی تا قطر 45 اینچ سروکار دارید. پدال های ریخته گری شده، بازو قابل کنترل، مرغک فولادی چندکاره و لق کن دو حالته، همگی به شما کمک میکنند تا با سختی کمتری اقدام به تعویض لاستیک کنید.

ارتباط سریع
ارسال پیام در واتس اپ