لاستیک درار سواری

لاستیک درار استاندارد

لاستیک درار های استاندارد سواری آشناترین نوع از این رسته ی محصولات است. این دسته جز اولین دستگاه های ساخته شده در این حوضه است. با گذشت زمان لاستیک درار های استاندارد بهینه تر و پرقدرت تر شده اند. بیشتر این دستگاه های دارای 3 الی 4 پدال جهت انجام فرآیند دراوردن لاستیک یا جا انداختن آن هستند. در ادامه با ویژگی هر کدام از دستگاه های لاستیک درار پیشنهادی رادمن برای شما آشنا میشویم.

لاستیک درار اتوماتیک

به لطف پیشرفت تکنولوژی، لاستیک درار ها دارای امکانات رباتیک شدند. در لاستیک درارهای اتوماتیک، ابزارهای متفاوتی جهت انجام فرآیند دراوردن یا جا انداختن لاستیک تعبیه شده است. این ابزارها به شما کمک میکنند که دیگر نیازی به استفاده از ابزارهای دستی نداشته باشید. حتی بلند کردن لاستیک نیز به عهده دستگاه است. فقط کافیت نظاره گر انجام فرآیند باشید. در ادامه با این سری تجچهیزات بیشتر آشنا خواهیم شد.

لاستیک درار نیمه اتوماتیک

لاستیک درار های نیمه اتوماتیک نیز بسیار از نظر تکنولوژی پیشرفته اند. تفاوت آنها با لاستیک درارهای استاندارد، افزایش ابزارها و همچنین نحوه ی بسته شدن رینگ روی دستگاه است. همچنین این دستگاه ها از بیشتر امکانات نوع تمام اتوماتیک بهره میبرند و انتخابی اقتصادی تر نسبت به آنها میباشند. توجه شمارا به ادامه ی مطالب و آشنایی با این مدلها جلب میکنیم.

ارتباط سریع
ارسال پیام در واتس اپ