لاستیک درار

لاستیک درار سنگین

تعویض لاستیک خودروهای سنگین از جمله پر دردسر ترین و سخت ترین فرآیندهای تعمیرگاهی است. در گذشته دراوردن لاستیک بسیار دشوار و موجب خسارت به رینگ و لاستیک و همچنین تکنسین میشد. اما امروزه این فرآیند توسط دستگاه های مدرن براحتی انجام میگیرد. حتی جهت بلند کردن لاستیک نیز تمهیداتی سنجیده شده است. در ادامه با محصولات لاستیک درار سنگین آشنا میشویم.

لاستیک درار سواری

لاستیک دار های سواری جز اولین تجهیزاتی است که برای تعمیرگاه ها ساخته شد. دلیل این اولویت سختی این عمل میباشد. دراوردن لاستیک با روش های سنتی بدون وارد کردن خسارت به رینگ و لاستیک تقریبا غیر ممکن است. این تجهیز بسیار کار کار دراوردن و جا انداختن لاستیک را ساده کرده. خود این محصولات دارای انواع مختلفی است. نوع های ساده تر به کمک نیروی انسانی نیاز بیشتری دارند. ولی نوع های مدرن تر و اتوماتیک، تقریبا بدون نیاز به تکنسین تمامی مراحل را انجام خواهند داد. در ادامه بیشتر با این رسته ی محصولی آشنا خواهیم شد.

لاستیک درار موتور سیکلت

دراوردن لاستیک های موتور سیکلت به ظاهر کاری ساده و بدون نیاز به تجهیزات است. ولی در واقعیت برای سرویس دهی به موتور سیکلت های مدرن، نمیتوان بدون تجهیزات براحتی و بدون خسارت این فرآیند را بدرستی انجام داد! در ادامه میتوانید مشخصات لاستیک درار های مخصوص موتور سیکلت را مطالعه کنید.

ارتباط سریع
ارسال پیام در واتس اپ