جک بالابر دو ستون مکانیکی تعمیرگاه خودرو سواری

جک دو ستون مکانیکی دو موتوره راوالیولی مدل KPN349WEK یکی از آشنا‌ترین جک‌های دو ستون مکانیکی در دنیا است. ظرفیت بالا، دهنه باز‌تر و عدم وجود رمپ بین ستون‌ها از ویژگی‌های بارز این مدل است. همچنین این دستگاه از پد‌‌های بسیار کم ارتفاع با قابلیت نصب سریع اسپیسر جهت افزایش ارتفاع بهره میبرد. سیستم روانکاری خودکار این دستگاه عملکرد نرم و سریع را برای شما به ارمغان می‌‌آورد. سیستم قفل کن اتوماتیک بازو‌‌‌ها و همچنین مهره‌ی برنزی دستگاه امنیت کار را برای شما تضمین خواهد کرد.

جک دو ستون مکانیکی راوالیولی مدل KPS327H یکی از اقتصادی‌ترین مدل‌های جک برای کلیه‌ی تعمیرگاه‌های خودرو است. انتقال قدرت بین ستون‌ها از طریق شفت و گیربکس است. این سیستم با روانکاری خودکار، حداقل نیاز به تعمیرات و نگهداری را به ارمغان می آورد. ظرفیت وزنی 3 تنی این جک، آنرا مناسب هر کارگاهی میکند. همچنین ارتفاع کم ستون‌ها، مناسب تمامی کارگاه‌ها با سقف کوتاه است. 

تفاوت دو جک دو ستون مکانیکی در چیست؟

در نگاه اول شاید متوجه اختلاف دو نوع جک نشویم. اما اختلاف اصلی این دو بر سر تعداد الکترو‌ موتور آنها‌‌ست. مدل اتصال از بالا دارای دو موتور مجز‌ا است که توسط سیستم برقی همتراز میگردند. نوع اتصال از پایین یا شفتی، دارای یک الکترو موتور است. نیروی الکترو‌ موتور توسط شفت و گیربکس به ستون مجاور انتقال میبابد. طبیعیست که نوع دو موتوره دارای ظرفیت وزنی بیشتر باشد. اما به همان میزان دارای قیمت بالاتر و نیاز به نگهداری بیشتر است.

خرید جک دوستون مکانیکی سواری رادمن

جهت مطالعه مطالب تکمیلی و ثبت نظرات خود در صفحه اینستاگرام رادمن روی هر عکس کلیک کنید.