جک دو ستون مکانیکی تعمیرگاه خودرو سواری

جک دو ستون ماردونی دو موتوره راوالیولی مدل KPN349WEK یکی از آشنا‌ترین جک‌های دو ستون مکانیکی در دنیا است. ظرفیت بالا، دهانه‌ی باز‌تر و عدم وجود رمپ بین ستون‌ها از ویژگی‌های بارز این مدل است. همچنین این دستگاه از پد‌‌های بسیار کم ارتفاع با قابلیت نصب سریع اسپیسر جهت افزایش ارتفاع بهره می‌برد. سیستم روانکاری خودکار این دستگاه، عملکرد نرم و سریعی را برای شما فراهم می‌کند. سیستم قفل کن اتوماتیک بازو‌‌‌ها و همچنین مهره‌ی برنزی دستگاه، امنیت کار را برای شما تضمین خواهد کرد.

جک دو ستون ماردونی راوالیولی مدل KPS327H یکی از اقتصادی‌ترین مدل‌های جک برای کلیه‌ی تعمیرگاه‌های خودرو است. انتقال قدرت بین ستون‌ها از طریق شفت و گیربکس است. این سیستم با روانکاری خودکار، حداقل نیاز به تعمیرات و نگهداری را برای شما فراهم خواهد کرد. ظرفیت وزنی 3 تنی این جک، آن را مناسب هر کارگاهی می‌کند. همچنین ارتفاع کم ستون‌ها، مناسب تمامی کارگاه‌ها با سقف کوتاه است. 

تفاوت این دو جک دوستون مکانیکی در چیست؟

در نگاه اول شاید متوجه اختلاف دو نوع جک نشویم؛ اما اختلاف اصلی این دو، بر سر تعداد موتور الکتریکی آن‌ها‌‌ است. مدل اتصال از بالا، دارای دو موتور مجز‌ا است که توسط سیستم برقی هم‌تراز می‌گردند درحالی که نوع اتصال از پایین یا شفتی، دارای یک موتور الکتریکی است. نیروی موتور الکتریکی توسط شفت و گیربکس به ستون مجاور انتقال میابد. طبیعی است که نوع دو موتوره، دارای ظرفیت وزنی بیشتر باشد؛ اما به همان میزان دارای قیمت بالاتر و نیاز به نگهداری بیشتر نیز است.

خرید جک دوستون مکانیکی سواری رادمن

جهت مطالعه‌ی مطالب تکمیلی و همچنین ثبت نظرات خود در صفحه‌ی اینستاگرام رادمن روی هر عکس کلیک کنید.

جک دو ستون مکانیکی تعمیرگاه خودرو سواری