جک بالابر دو ستون هیدرولیکی تعمیرگاه خودرو سواری

جک دو ستون هیدرولیک بندپک مدل XPR10AS یکی از قدرتمند‌ترین جک‌های دو ستون حال حاضر دنیاست. شهرت این جک هر روز در حال افزایش است. ظرفیت 4 و نیم تنی این جک آنرا به محبوب تمامی کارگاه‌ها تبدیل کرده است. قابلیت نصب نا‌متقارن این جک باعث شده محدودیتی در باز کردن درب خودرو روی جک نداشته باشید. کابل‌های هواپیمایی این دستگاه مثال زدنی‌اند. در ادامه بیشتر با این جک خارق‌العاده آشنا میشویم.

اگر نیازمند جک بالابر دوستون هیدرولیکی با ظرفیت بالا مناسب خودروهای کم ارتفاع هستید، این محصول را از دست ندهید. این جک با استفاده از برش لیزری و جوشکاری رباتیک ساخته شده است. ستون‌های تقویت شده از دیگر مزایای آن است. ستون‌های جک قابل تنظیم ارتفاع‌اند و پدها مناسب خودروهای اسپرت طراحی گردیده‌اند. در ادامه بیشتر با این جک بالابر آشنا خواهیم شد.

جک دو ستون راوالیولی مدل KPH 370.32 یک انتخاب خوب برای تعمیرگاه‌های سواری است. امنیت بالای این دستگاه مثال زدنی است. قفل کن اتوماتیک کالاسکه جک و بازو‌ها می‌تواند شما را با امنیت کامل در انجام کار یاری کند. طراحی ستون‌های منحصر بفرد این جک، باعث افزایش چند برابری امنیت آن شده است. پد‌های قابل تنظیم این بالابر میتواند پذیرای خودروهای اسپرت و کم ارتفاع باشد. همچنین به لطف بازوهای سه تکه تلسکوپی، شما در بلند کردن خودروها بی محدودیت میشوید. در ادامه مطلب میتوانید کلیه‌ی مشخصات این دستگاه را مطالعه کنید.

جهت مطالعه مطالب تکمیلی و ثبت نظرات خود در صفحه اینستاگرام رادمن روی هر عکس کلیک کنید.