جک بالابر دو ستون هیدرولیکی تعمیرگاه خودرو سواری

جک دوستون هیدرولیکی زنجیری بندپک، بهترین انتخاب برای کارگاه‌هایی با سقف کوتاه است. برخلاف بیشتر جک‌های دوستون اتصال از پایین که دارای یک سیلندر هستند، این جک با دو سیلندر هیدرولیکی خودرو را بالا میبرد. ظرفیت وزنی این جک 4082 کیلوگرم است. از مزیت‌های آن میتوان به قابلیت افزایش عرض دستگاه تا 33 سانتی متر اشاره کرد. ارتفاع ستون این جک 287 سانتی‌متر است. با این ابعاد در هر محیطی میتوان آن را نصب کرد.

جک دو ستون هیدرولیک بندپک مدل XPR10AS یکی از قدرتمند‌ترین جک‌های دو ستون حال حاضر دنیا است. شهرت این جک هر روز در حال افزایش است. ظرفیت 4 و نیم تنی این جک آن را به محبوب تمامی کارگاه‌ها تبدیل کرده است. قابلیت نصب نا‌متقارن این جک باعث شده محدودیتی در باز کردن درب خودرو روی جک نداشته باشید. کابل‌های هواپیمایی این دستگاه مثال زدنی‌اند. در ادامه بیشتر با این جک خارق‌العاده آشنا می‌شویم.

اگر نیازمند جک بالابر دوستون هیدرولیکی با ظرفیت بالا، مناسب خودروهای کم ارتفاع هستید، این محصول را از دست ندهید. این جک با استفاده از برش لیزری و جوشکاری رباتیک ساخته شده است. ستون‌های تقویت شده از دیگر مزایای آن است. ستون‌های جک، قابلیت تنظیم ارتفاع‌ دارند و پدها مناسب خودروهای اسپرت طراحی گردیده‌اند. در ادامه بیشتر با این جک بالابر آشنا خواهیم شد.

جک دو ستون راوالیولی مدل KPH 370.32 یک انتخاب خوب برای تعمیرگاه‌های سواری است. امنیت بالای این دستگاه مثال زدنی است. قفل‌کن اتوماتیک کالسکه‌ی جک و بازو‌ها می‌تواند شما را با امنیت کامل در انجام کار یاری کند. طراحی ستون‌های منحصربه‌فرد این جک، باعث افزایش چند برابری امنیت آن شده است. پد‌های قابل تنظیم این بالابر می‌تواند پذیرای خودروهای اسپرت و کم ارتفاع باشد. همچنین به لطف بازوهای سه تکه‌ی تلسکوپی، شما در بلند کردن خودروها، محدودیتی نخواهید داشت. در ادامه‌ی مطلب می‌توانید کلیه‌ی مشخصات این دستگاه را مطالعه کنید.

جهت مطالعه‌ی مطالب تکمیلی و همچنین ثبت نظرات خود در صفحه‌ی اینستاگرام رادمن روی هر عکس کلیک کنید.