انواع جک قیچی تعمیرگاه خودرو سواری

خرید جک قیچی سواری تعمیرگاهی

جک قیچی بلند

جک‌های قیچی بلند از پرطرفدار‌ترین انواع جک قیچی هستند. این نوع برای بیشتر تعمیرگاه‌ها قابل استفاده‌اند. نوع توکار این جک‌ها باعث افزایش چشمگیر فضای کارگاه می‌شود. ارتفاع بالابری این جک‌ها معمولا از 1.5 متر بیشتر است تا دسترسی به زیر خودرو آسان گردد. در ادامه به معرفی محصولات این دسته می‌پردازیم.

جک قیچی کوتاه

از انواع جک قیچی می‌توان به جک‌های قیچی کوتاه که به جک‌های کارشناسی مشهور هستند، نام برد. جک‌های قیچی کوتاه جک‌هایی هستند که معمولا تا ارتفاع 60 سانتی‌متر خودرو را بالا می‌برند. این جک‌ها در دو نوع نصب شده و قابل حمل موجود‌ هستند که نوع قابل حمل آن‌ها پرطرفدار‌تر است؛ چرا که به شما فضای بیشتری می‌بخشد. در ادامه به معرفی محصولات این دسته‌ی پر طرفدار می‌پردازیم.

خرید جک قیچی میزان فرمان سواری جک با چرخ ازاد کن تو دلی رادمن

جک قیچی میزان فرمان

جک قیچی میزان فرمان، یک انتخاب حرفه‌ای برای تعمیرگاه‌های سرویس چرخ است. جک‌های قیچی پلتفرم، با توجه به ظرفیت وزنی‌ بالایشان، به شما کمک می‌کنند بتوانید انواع خودروها را سرویس‌دهی کنید. فضای اشغال شده توسط این جک‌ها از نمونه‌ی چهار ستون آن‌ها، بسیار کمتر است و مساحت قابل توجهی از فضای کارگاه شما را بهینه می‌کند. برای دیدن محصولات این دسته روی نمایش محصولات کلیک کنید.

جهت مطالعه‌ی مطالب تکمیلی و همچنین ثبت نظرات خود در صفحه‌ی اینستاگرام رادمن روی هر عکس کلیک کنید.