انواع جک قیچی تعمیرگاه خودرو سواری

خرید جک قیچی سواری تعمیرگاهی

جک قیچی بلند

جک‌های قیچی بلند از پرطرفدار‌ترین انواع جک قیچی هستند. این نوع برای بیشتر تعمیرگاه‌ها قابل استفاده‌اند. نوع توکار این جک‌ها باعث افزایش چشمگیر فضای کارگاه میشود. ارتفاع بالابری این جک‌ها معمولا از 1.5 متر بیشتر میباشد تا دسترسی به زیر خودرو آسان گردد. در ادامه به معرفی محصولات این دسته میپردازیم.

جک قیچی کوتاه

از انواع جک قیچی میتوان به جک‌های قیچی کوتاه که به جک‌های کارشناسی مشهورند نام برد. جک‌های قیچی کوتاه جک‌هایی هستند که معمولا تا ارتفاع 60 سانتی متر خودرو را بالا می آورند. این جک‌ها در دو نوع نصب شده و قابل حمل موجود‌اند که نوع قابل حمل آنها پرطرفدار‌تر است. چرا که به شما فضای بیشتری میبخشد. در ادامه به معرفی محصولات این دسته ی پر طرفدار میپردازیم.

خرید جک قیچی میزان فرمان سواری جک با چرخ ازاد کن تو دلی رادمن

جک قیچی میزان فرمان

جک قیچی میزان فرمان، یک انتخاب حرفه ای برای تعمیرگاه های سرویس چرخ میباشد. جک های قیچی پلتفرم، با توجه ظرفیت بالای وزنی شان، به شما کمک میکنند بتوانید انواع خودرو ها را سرویس دهی کنید. فضای اشغال شده توسط این جک ها از نمونه ی چهار ستون آنها بسیار کمتر است و مساحت قابل توجهی از فضای کارگاه شما بهینه میشود. برای دیدن محصولات این دسته روی نمایش محصولات کلیک کنید.

جهت مطالعه مطالب تکمیلی و ثبت نظرات خود در صفحه اینستاگرام رادمن روی هر عکس کلیک کنید.