انواع جک بالابر ستونی و قیچی تعمیرگاه خودرو سواری

خرید جک دو ستون مکانیکی و هیدرولیکی تعمیرگاه سواری

جک دوستون

جک بالابر خودرو سواری در تعمیرگاه‌ها با جک‌های دو ستون شناخته می‌شوند. دلیل عمده‌ی استفاده و محبوبیت این جک‌ها، قیمت مناسب و فضای اِشغالی کم آن‌ها است. این جک‌ها در دونوع مکانیکی و هیدرولیکی ارائه می‌شوند. نکات خیلی مهم در انتخاب این نوع جک بالابر، ظرفیت وزنی، ارتفاع پدها و ارتفاع ستون‌های آن است. در ادامه به معرفی محصولات این جک پرطرفدار می‌پردازیم.

خرید جک چهارستون ماشین سواری تعمیرگاهی

جک چهارستون

جک‌های بالابر چهار‌ستون با توجه به استفاده‌ی آن‌ها در فرآیند میزان فرمان، به جک‌های میزان فرمان یا جک‌های پلتفرم مشهور هستند. این جک‌ نیز دارای نوع مکانیکی و هیدرولیکی است. نوع هیدرولیکی برای استفاده‌ی خودروهای سواری مرسوم‌تر و مقرون به‌صرفه‌تر است. از نوع مکانیکی بیشتر در صنعت خودروهای سنگین و تجاری استفاده می‌شود. در ادامه، محصولات مربوط به این بخش را برای شما به‌طور کامل معرفی کرده‌ایم.‌

فروش انواع جک بالابر قیچی سواری توسط شرکت رادمن

جک قیچی

جک‌های قیچی در حال حاضر انتخاب اول کسانی است که نیاز به فضای بیشتر در کارگاه خود دارند. سرعت بالای این جک‌ها در بالا بردن و پایین آوردن خودرو بی‌نظیر است. فضای اشغالی خیلی کم و دسترسی کامل به دور خودرو باعث محبوبیت این جک‌ها شده است. جک قیچی از مکانیزم هیدرولیکی بهره می‌برد. در ادامه با انواع جک‌های قیچی آشنا می‌شویم.

فروش جک پارکینگی خانه بالابر سواری پارکینکی توسط رادمن

جک پارکینگی

جک‌های پارکینگی نامی آشنا در دنیا دارند. با توجه به افزایش روز افزون تعداد خودروها و محدودیت پارکینگ‌های ساختمان‌ها، اتوگالری‌ها و شرکت‌ها، نیاز به افزایش ظرفیت آن‌ها ضروری است. با استفاده از جک‌های پارکینگی، می‌توانید ظرفیت پارکینگ خود را با بودجه‌ای بسیار کمتر از خرید پارکینگ اضافه، دوبرابر کنید. امنیت این جک‌ها با استفاده از کابل‌های هواپیمایی تضمین شده است. برای آشنایی بیشتر با این جک به نمایش محصولات مراجعه کنید.

فروش جک بالابر سواری قابل حمل قیچی سریع

جک سریع

جک‌های سریع از تکنولوژی‌های جدید در صنعت بالابر‌های خودرو محسوب می‌شوند. مزیت اصلی این جک‌ها قابل حمل بودن آن‌ها است. ابعاد و وزن بسیار کم این جک‌ها، باعث جایگیری آن در صندوق خودروهای سواری شده است. در عین حال ظرفیت وزنی و قدرت این جک‌ها بسیار مناسب است. وزن این دستگاه‌ها بسیار کم بوده و برای مصارف شخصی و حرفه‌ای بسیار مناسب هستند. همچنین از این نوع جک جهت سرویس‌دهی در مسابقات اتومبیل‌رانی بسیار استفاده می‌شود. در ادامه با این نوع جک بیشتر آشنا خواهیم شد.

جهت مطالعه‌ی مطالب تکمیلی و همچنین ثبت نظرات خود در صفحه‌ی اینستاگرام رادمن روی هر عکس کلیک کنید.