انواع جک چهار ستون هیدرولیکی و مکانیکی تعمیرگاه خودرو سنگین

از انواع جک چهار ستون، جک چهارستون بندپک مدل HDS-27 یک انتخاب عالی برای تعمیرگاه های خودروهای سنگین است که نیاز به ظرفیت خیلی بالا دارند. این جک 12.2 تن را تا ارتفاع 1765میلی متر تنها در 75 ثانیه بالا می آورد و تمام نیاز شما را برای بلند کردن انواع کشنده، کامیونت و کامیون های با بار تامین خواهد کرد. استفاده از کابلهای سنگین فولادی هواپیمایی، پولی های دوشیار و سیستم هیدرولیک قدرتمند ساخت آمریکا، همگی به محبوبیت این دستگاه فوق العاده اضافه کرده اند.

جک چهارستون بندپک مدل HDS-18E یک انتخاب عالی برای تعمیرگاه های خودروهای سنگین است که نیاز به ظرفیت بالا دارند. این جک 8 تن را تا ارتفاع 1765میلی متر تنها در 75 ثانیه بالا می آورد و تمام نیاز شما را بر ای بلند کردن انواع کشنده، کامیونت و کامیون های بدون بار تامین خواهد کرد. استفاده از کابلهای سنگین فولادی هواپیمایی، پولی های دوشیار و سیستم هیدرولیک قدرتمند ساخت آمریکا، همگی به محبوبیت این دستگاه فوق العاده اضافه کرده اند.

جک چهارستون 8 تن راوالیولی مدل RAV4800 با سیستم هیدرولیکی قوی ساخت ایتالیا و استاندارد اروپا، جزو کار آمدترین بالابر ها از انواع جک چهار ستون سنگین است. این جک جهت استفاده در کارگاه های سرویس خودروهای سنگین مانند کامیونها، کامیونت ها و خودروهای صنعتی بسیار کاربردی میباشد. ایمنی بالا و ابعاد مناسب در کنار ساختار قدرتمند آن، میتواند کلیه ی نیاز های شمارا بر طرف سازد.

جک های بالابر چهار ستون نقش بسیار مهمی در سرویس خودروهای سنگین دارند. در بین برندهای مختلف تولید کننده این نوع جک ها، راوالیولی ایتالیا همیشه جزو پرچمداران بوده و هست. جک بالابر چهارستون راوالیولی مدل 440NE با ظرفیت وزنی 24 تن، تمام نیازهای شمارا برای بلند کردن انواع کامیون، کامیونت، اتوبوس و کشنده ها برطرف میکند. حتی با این ظرفیت وزنی میتوانید انواع خودروهای صنعتی مانند لیفتراک را نیز پوشش دهید. ایمنی فوق العاده این دستگاه شمارا در حین کار حمایت خواهد کرد.

جک بالابر قابل حمل مخصوص خودروهای سنگین و تریلی برند راوالیولی ایتالیا

جهت ورود به صفحه جک‌های خودرو سنگین و تماشا کلیه‌ی محصولات

جهت مطالعه مطالب تکمیلی و ثبت نظرات خود در صفحه اینستاگرام رادمن روی هر عکس کلیک کنید.