انواع جک چهار ستون هیدرولیکی و مکانیکی تعمیرگاه خودرو سنگین

از انواع جک چهار ستون، جک چهارستون بندپک مدل HDS-27 یک انتخاب عالی برای تعمیرگاه‌های خودروهای سنگین است که نیاز به ظرفیت خیلی بالا دارند. این جک 12.2 تن را تا ارتفاع 1765 میلی‌متر تنها در 75 ثانیه بالا می‌برد و تمام نیاز شما برای بلند کردن انواع کشنده، کامیونت و کامیون‌های به همراه بار را تامین خواهد کرد. استفاده از کابل‌های سنگین فولادی هواپیمایی، پولی‌های دو شیار و سیستم هیدرولیک قدرتمند ساخت آمریکا، همگی به محبوبیت این دستگاه فوق‌العاده اضافه کرده‌اند.

جک چهارستون بندپک مدل HDS-18E یک انتخاب عالی برای تعمیرگاه‌های خودروهای سنگین است که نیاز به ظرفیت بالا دارند. این جک، 8 تن را تا ارتفاع 1765میلی‌متر تنها در 75 ثانیه بالا می‌برد؛ همچنین تمام نیاز شما برای بلند کردن انواع کشنده، کامیونت و کامیون‌های بدون بار را تامین خواهد کرد. استفاده از کابل‌های سنگین فولادی هواپیمایی، پولی‌های دو شیار و سیستم هیدرولیک قدرتمند ساخت آمریکا، همگی به محبوبیت این دستگاه فوق‌العاده اضافه کرده‌اند.

جک چهارستون 8 تن راوالیولی مدل RAV4800 با سیستم هیدرولیکی قوی، ساخت ایتالیا و استاندارد اروپا، به‌عنوان کارامدترین بالابرها، از انواع جک چهار ستون سنگین محسوب می‌شود. این جک جهت استفاده در کارگاه‌های سرویس خودروهای سنگین مانند کامیون‌ها، کامیونت‌ها و خودروهای صنعتی، بسیار کاربردی است. ایمنی بالا و ابعاد مناسب در کنار ساختار قدرتمند آن، می‌تواند کلیه‌ی نیازهای شما را بر طرف سازد.

جک‌های بالابر چهار ستون نقش بسیار مهمی در سرویس خودروهای سنگین دارند. در بین برندهای مختلف تولید کننده‌ی این نوع جک‌ها، راوالیولی ایتالیا همیشه از پرچمداران بوده است. جک بالابر چهارستون راوالیولی مدل 440NE با ظرفیت وزنی 24 تن، تمام نیازهای شما را برای بلند کردن انواع کامیون، کامیونت، اتوبوس و کشنده‌ها برطرف می‌سازد. حتی با این ظرفیت وزنی می‌توانید انواع خودروهای صنعتی مانند لیفتراک را نیز پوشش دهید. ایمنی فوق‌العاده‌ی این دستگاه شما را در حین کار حمایت خواهد کرد.

جک بالابر قابل حمل مخصوص خودروهای سنگین و تریلی برند راوالیولی ایتالیا

جهت ورود به صفحه‌ی جک‌های خودرو سنگین و تماشای کلیه‌ی محصولات

جهت مطالعه‌ی مطالب تکمیلی و همچنین ثبت نظرات خود در صفحه‌ی اینستاگرام رادمن روی هر عکس کلیک کنید.