انواع جک بالابر تعمیرگاهی مخصوص خودرو سنگین

جک چهارستون

جک چهارستون خودروهای سنگین، از پر طرفدار ترین و اقتصادی ترین نوع جک های تجاری است. این جک ها با توجه به نوع استفاده از ظرفیت های بالایی برخوردارند. جک های چهارستون سنگین، دارای دونوع مکانیکی و هیدرولیکی میباشند که هر کدام دارای مزیت های منحصر بخود است. در ادامه با محصولات این رسته آشنا میشویم.

جک قیچی

جک های قیچی کوتاه که به جک های کارشناسی مشهورند، جک های قیچی ای هستند که معمولا تا ارتفاع 60 سانتی متر خودرو را بالا می آورند. این جک ها در دو نوع نصب شده و قابل حمل موجود اند که نوع قابل حمل آنها پرطرفدار تر است. چرا که به شما فضای بیشتری میبخشد. در ادامه به معرفی محصولات این دسته ی پر طرفدار میپردازیم.

جک پرتابل سنگین راوالیولی ایتالیا مدل 230 با ظرفیت 5.5 تن

جک پرتابل

ابعاد زیاد خودروهای تجاری و محدودیت های فضا کارگاه ها، موجب طراحی جک های قابل حمل شد. این جک های تک ستون که بصورت زوج استفاده میشوند، با ظرفیت های متفاوت تولید میگردد. میتوانید به تعداد دلخواه از آنها را داشته باشید و در هر مکانی اقدام به بلند کردن خودروها کنید. در ادامه مشخصات کامل این نوع جک را بررسی خواهیم کرد.

لوازم جانبی

با توجه به حساس بودن تجهیزات خودروهای سنگین، استفاده از لوازم جانبی و یدکی استاندارد، بسیار حائز اهمیت است. شرکت رادمن بعنوان یکی از تامین کنندگان قطعات این جک ها، با توجه به استانداردهای جهانی، شمارا در نگهداری از تجهیزاتتان همراهی خواهد کرد. در ادامه محصولات مربوط به جک های سنگین را معرفی نموده ایم.

ارتباط سریع
ارسال پیام در واتس اپ