انواع جک توچال و چرخ آزاد کن خودرو سواری و سنگین

نیاز به جک چرخ آزاد کن، در کارگاه‌های سرویس چرخ امری ضروری است. از انواع جک توچال و چرخ آزاد کن می‌توان به جک چرخ آزاد کن بندپک مدل RJ9W اشاره کرد. این جک قابلیت نصب روی جک‌های میزان فرمان پلتفرم چهارستون و قیچی را دارد. این جک با ظرفیت 4 تن، می‌تواند ارائه‌ی خدمات به کلیه‌ی خودروهای سواری، نیمه سنگین و انواع وانت را پوشش دهد. در ادامه‌ی این مطلب به بیان مشخصات این جک چرخ آزاد کن پرقدرت می‌پردازیم.

نیاز به جک چرخ آزاد کن، در کارگاه‌های سرویس چرخ امری ضروری است. جک چرخ آزاد کن راوالیولی مدل J17X قابلیت نصب روی جک‌های میزان فرمان پلتفرم چهارستون و قیچی را دارد. این جک با ظرفیت 2 تن می‌تواند ارائه‌ی خدمات به کلیه‌ی خودروهای سواری و انواع وانت را پوشش دهد. در ادامه‌ی مطلب به بیان مشخصات این جک چرخ آزاد کن مشهور می‌پردازیم.

نیاز به جک چرخ آزاد کن، در هر کارگاه سرویس چرخ امری ضروری است. از انواع جک توچال و چرخ آزاد کن، جک چرخ آزاد کن راوالیولی مدل KP118P قابلیت نصب روی چاله سرویس را دارد. این جک با ظرفیت 13,500 کیلوگرم می‌تواند محور کلیه‌ی خودروهای سنگین را پوشش دهد. در ادامه‌‌ی این مطلب به بیان مشخصات این جک چرخ آزاد کن سنگین  می‌پردازیم.

اگر نیازمند جک چرخ آزاد کن در چاله سرویس با بیشترین ظرفیت وزنی هستید، بهترین انتخاب پیش روی شما است. ۱۵ تن ظرفیت وزنی با 800 میلی‌متر ارتفاع بالابری این جک، کلیه‌ی نیازهای شما را برآورده می‌کند. این جک چرخ آزاد کن هیدرولیکی – پنوماتیکی، با پوشش رنگ دولایه‌ی ضد خوردگی می‌تواند در محیط‌های نه چندان استاندارد نیز به‌خوبی دوام آورد.

جهت مطالعه‌ی مطالب تکمیلی و همچنین ثبت نظرات خود در صفحه‌ی اینستاگرام رادمن روی هر عکس کلیک کنید.