جک بالابر تعمیرگاهی خودرو سواری، سنگین و موتور‌سیکلت

خرید جک قیچی میزان فرمان راوالیولی مدل 6352 ایتالیا رادمن

جک مخصوص خودرو سواری

جک‌ خودرو‌های سواری از جمله آشنا‌ترین نوع تجهیزات تعمیرگاهی در صنعت خودرو هستند. در ادامه، محصولاتی به شما معرفی شده است که در رسته‌ی تجهیزات خودرو‌های سواری، بی‌نظیر‌ هستند. جک‌های دو ستون، چهار ستون و قیچی که از برند‌های معتبر و جهانی ایتالیایی و آمریکایی هستند. ما می‌توانیم بسته به نوع استفاده‌ی شما و متناسب با نوع کارگاه‌تان، جک‌ با ظرفیت مناسب، به شما ارائه دهیم.

جک بالابر قابل حمل مخصوص خودروهای سنگین و تریلی برند راوالیولی ایتالیا

جک مخصوص خودرو سنگین

در بین جک‌های بالابر تعمیرگاهی، جک‌‌های خودرو‌‌های سنگین و نیمه‌ سنگین از حساسیت‌های خاصی برخوردار‌ هستند. موضوع امنیت و قدرت در این جک‌ها بسیار بیشتر از خودرو‌های سواری اهمیت دارد؛ با توجه به وزن بالای خودرو‌های سنگین، لازم است موضوع امنیت جک‌ها به‌طور ویژه‌ای مورد توجه قرار گیرد. پیشنهاد ما برای شما بهترین‌های دنیا در این رسته است که در ادامه به‌صورت کامل معرفی شده‌اند. انواع جک قیچی، چهار‌ ستون و قابل‌ حمل که با ظرفیت‌های وزنی مناسب برای خودروی سنگین شما در نظر گرفته شده است.

جک بالابر تعمیرگاهی چرخ آزاد کن بندپک مناسب جک های پلتفرم و چهارستون

جک چرخ آزادکن

برای آزاد کردن چرخ‌های خودرو‌ها روی جک‌های پلتفرم یا چال سرویس‌ها، از این نوع جک بالابر تعمیرگاهی استفاده می‌گردد. این جک‌ها در عین کوچک بودن ابعاد‌شان، معمولا دارای ظرفیت وزنی بالایی هستند. عملکرد این‌ جک‌ها بر پایه‌ی سیستم‌های هیدرولیکی است. در بیشتر این نوع جک‌ها، می‌توان با استفاده از پمپ‌های دستی، عملیات بالا بردن خودرو را انجام داد. در ادامه اطلاعات بهترین و مشهور‌ترین جک‌های چرخ آزاد‌کن برای خودرو‌های سواری و سنگین را در اختیار شما قرار داده‌ایم.

جک قیچی موتور سیکلت بندپک آمریکا رادمن

جک مخصوص موتور سیکلت

با افزایش روز افزون تولید موتور سیکلت‌ها، نیاز به استفاده از تجهیزات قوی‌تر در تعمیرگاه‌های موتور سیکلت احساس می‌شود. جک‌های موتور سیکلت در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه تعمیرکاران قرار گرفته‌اند. استفاده از این جک‌ها باعث کاهش خستگی و افزایش سرعت عملکرد شده است. این جک‌ها معمولا از ساختار قیچی و سیستم هیدرولیکی استفاده می‌کنند. ظرفیت وزنی جک‌ها بر اساس موتور‌سیکلت‌های سنگین طراحی شده است. می‌توانید در ادامه‌ی این مطلب با بهترین‌های دنیا در این دسته آشنا شوید.

جک بالابر تعمیرگاهی چیست؟

بالابر‌ها از آشنا‌ترین تجهیزات تعمیرگاهی‌ هستند که برای بالا بردن خودرو و هر وسیله‌ای از سطح زمین استفاده می‌شود. جک‌ها جایگزین چال سرویس‌هایی هستند که در کارگاه‌های تعمیرات خودرو دیده‌ایم. این دستگاه توسط نیروی هیدرولیکی و یا مکانیکی، خودرو را بلند می‌کند. جک‌ بالابر خودرو، تنوع بسیاری دارد. از مهم‌ترین عوامل تنوع در آن‌ها، ظرفیت وزنی است. نوع سیستم قدرت، ابعاد، ارتفاع بالابری و عوامل دیگری در این تنوع سهیم هستند.

سالن تعمیرگاه شامل جک های بالابر تعمیرگاهی دوستون بندپک شرکت رادمن

چه کسانی به خرید جک بالابر نیاز دارند؟

همه‌ی کارگاه‌های مربوط به خودرو چه سواری و چه سنگین به داشتن جک بالابر نیاز دارند. از جمله تعمیرگاه‌های مکانیکی، صافکاری و نقاشی، دیتیلینگ، جلوبندی و سیستم تعلیق، کارشناسی رنگ و خودرو و دیگر کارگاه‌ها. جک بالابری که مناسب هر یک از کارگاه‌های خودرو باشد، متفاوت است. انتخاب جک مناسب به تجربه و مشاوره نیاز دارد. در سال‌های اخیر استفاده از جک‌ها برای تعمیرگاه‌های موتور سیکلت نیز مرسوم و مورد استفاده شده است.

تعمیرگاه مکانیکی خودرو با دو جک بالابر تعمیرگاهی بندپک رادمن جک بالابر تعمیرگاهی قیمت

از هر نوع جک کجا استفاده می‌شود؟

همان‌طور که گفته شد جک‌ها دارای تنوع بسیار زیادی هستند. تنوع از نظر ظرفیت وزنی، نوع سیستم بالابری، ابعاد، سرعت و غیره. انتخاب بهترین جک بالابر نیازمند داشتن اطلاعات است. قطعا در صورتی که انتخاب درستی صورت نگیرد، تبعات مالی و خساراتی در پی خواهد داشت. بهترین منبع اطلاعاتی، مشخصات هر محصول است که باید با نیاز کارگاه تطبیق داده شود. استفاده از تیم تخصصی مشاورین رادمن پیشنهاد ما به شما است.

تعمیرگاه خودرو بزرگ با انواع جک های بالابر تعمیرگاهی خودرو بندپک رادمن

چه زمانی نیاز به جک بالابر داریم؟

معمولا کارگاه‌های تعمیرگاهی، در صورت رسیدن به میزان قابل توجهی از فروش، تصمیم به خرید تجهیزات حرفه‌ای می‌گیرند؛ در صورتی که داشتن تجهیزات حرفه‌ای خود به افزایش فروش و کیفیت خدمات کمک خواهد کرد. همچنین تجهیزات حرفه‌ای باعث کاهش فشار کار، افزایش ایمنی و سرعت عملکرد می‌شوند. پس لازم است که تجهیز مهمی مانند جک‌های بالابر از ابتدای فعالیت خریداری شوند.

تعمیرگاه خودرو با جک بالابر دوستون خودرو مشکی آمریکایی بندپک تامین کننده در ایران رادمن

چرا جک بالابر بخریم؟

جک‌های بالابر وظیفه‌ی تنظیم ارتفاع خودرو طبق نیاز شما را دارند. بدون جک‌ها، ناچار باید از روش‌های سنتی مانند چال سرویس و رفتن زیر خودرو توسط برانکارد استفاده کرد. این روش‌ها علاوه بر ایمن نبودن و خطرات جانی، موجب کاهش سرعت و راندمان و افزایش خستگی بدنی شما خواهند شد. طبیعتا بالا رفتن سرعت در کار و خدمت رسانی، خود موجب افزایش مشتری می‌شود.

صافکار خودرو در حال جوشکاری زیر خودرویی که توسط جک چهارستون بندپک بالا رفته

انواع جک بالابر تعمیرگاهی

جک‌های بالابر از چند جهت دسته‌بندی می‌شوند. نوع اول تقسیم‌بندی بر اساس نوع وسیله‌ی نقلیه است. برای خودرو‌‌های سواری، سنگین و موتور سیکلت‌ها، جک‌های مخصوص متناسب با ظرفیت وزنی و ابعاد آن‌ها تولید می‌گردد. همچنین طبق مکانیزم عملکرد، جک‌ها به دو نوع مکانیکی و هیدرولیکی تقسیم بندی شده‌اند. نوع بعدی دسته‌بندی جک‌ها بر اساس نوع سازه‌ آن‌ها است. مانند جک‌های ستونی و قیچی. هر کدام دارای مزیت‌های خود هستند که طبق نیاز باید انتخاب شوند.

تعمیرگاه ماشین کلاسیک با جک دوستون و چهارستون مشکی بندپک آمریکایی تامین شده توسط شرکت رادمن

جک ها چگونه نصب می‌شوند؟

از جهت نصب جک‌ها به سه دسته‌ی توکار، روکار و قابل حمل تقسیم‌بندی می‌شوند. تمامی جک‌ها نیازمند فضایی تراز شده جهت کار هستند. نوع توکار نیاز به فونداسیون مخصوص و روش‌هایی جهت اتصال به آن مانند استفاده از رول‌ بولت‌ها و چسب‌ها دارند. نوع روکار جک‌ها نیاز به فونداسیون خاصی ندارند ولی روی سطوح تراز باید از آن‌ها استفاده نمود. همچنین جک‌های قابل حمل بدون نیاز به‌ نصب در محلی مشخص، جهت جابه‌جایی در محیط کارگاه‌ها ارائه می‌شود.

نصب چک بالابر چهارستون بندپک توکار و روکار توسط شرکت رادمن

جهت مطالعه‌ی مطالب تکمیلی و همچنین ثبت نظرات خود در صفحه‌ی اینستاگرام رادمن روی هر عکس کلیک کنید.