جک بالابر تعمیرگاهی خودرو سواری، سنگین و موتور‌سیکلت

خرید جک قیچی میزان فرمان راوالیولی مدل 6352 ایتالیا رادمن

جک مخصوص خودرو سواری

جک‌ خودرو‌های سواری از جمله آشنا‌ترین نوع تجهیزات تعمیرگاهی در صنعت خودرو است. در ادامه محصولاتی به شما معرفی شده است که در رسته تجهیزات خودرو‌های سواری بی نظیر‌اند. جک‌های دو ستون، چهار ستون و قیچی از برند‌های معتبر و جهانی ایتالیایی و آمریکایی. بسته به نوع استفاده شما و متناسب با تمامی کارگاه‌ها، جک‌ با ظرفیت مناسب ارائه شده است.

جک بالابر قابل حمل مخصوص خودروهای سنگین و تریلی برند راوالیولی ایتالیا

جک مخصوص خودرو سنگین

در بین جک‌های بالابر تعمیرگاهی، جک‌‌های خودرو‌‌های سنگین و نیمه‌ سنگین از حساسیت‌های خاصی برخوردار‌اند. امنیت و قدرت در این جک‌ها بسیار بیشتر از خودرو‌های سواری مطرح است. زیرا وزن بالای خودرو‌های سنگین، این امنیت را میطلبد. پیشنهاد ما برای شما بهترین‌های دنیا در این رسته است که در ادامه کاملا معرفی شده اند. انواع جک قیچی، چهار‌ ستون و قابل‌ حمل که با ظرفیت‌های وزنی مناسب برای شما در نظر گرفته شده است.

جک بالابر تعمیرگاهی چرخ آزاد کن بندپک مناسب جک های پلتفرم و چهارستون

جک چرخ آزادکن

برای آزاد کردن چرخ‌های خودرو‌ها روی جک‌های پلتفرم یا چال سرویس‌ها، از این نوع جک بالابر تعمیرگاهی استفاده میگردد. این جک‌ها معمولا دارای ظرفیت وزنی بالا در عین کوچک بودن ابعاد‌شان هستند. عملکرد این‌ جک‌ها بر پایه سیستم‌های هیدرولیکی است. در بیشتر این نوع جک‌ها، میتوان با استفاده از پمپ‌های دستی عملیات بالا بردن خودرو را انجام داد. در ادامه اطلاعات بهترین و مشهور‌ترین جک‌های چرخ آزاد‌کن جهت خودرو‌های سواری و سنگین را در اختیار شما قرار داده‌ایم.

جک قیچی موتور سیکلت بندپک آمریکا رادمن

جک مخصوص موتور سیکلت

با پیشرفت روز افزون تولید موتور سیکلت‌ها، نیاز به استفاده از تجهیزات قوی‌تر در تعمیرگاه‌های موتور سیکلت احساس میشود. جک‌های موتور سیکلت در سالهای اخیر بسیار مورد توجه تعمیرکاران قرار گرفته‌اند. استفاده از این جک‌ها باعث کاهش خستگی و افزایش سرعت کار شده است. این جک‌ها معمولا از ساختار قیچی و سیستم هیدرولیکی استفاده میکنند. ظرفیت وزنی جک‌ها بر اساس موتور‌سیکلت‌های سنگین طراحی شده است. میتوانید در ادامه با بهترین‌های دنیا در این دسته آشنا شوید.

جک بالابر تعمیرگاهی چیست؟

بالابر‌ها از آشنا‌ترین تجهیزات تعمیرگاهی‌ هستند که برای بالا بردن خودرو و هر وسیله ای از سطح زمین استفاده میشود. جک‌ها جایگزین چال سرویس‌هایی است که در کارگاه‌های تعمیرات خودرو دیده‌ایم. این دستگاه توسط نیروی هیدرولیکی و یا مکانیکی، خودرو را بلند میکند. جک‌ بالابر خودرو، تنوع بسیاری دارد. از مهمترین عوامل تنوع آنها ظرفیت وزنی است. نوع سیستم قدرت، ابعاد، ارتفاع بالابری و عوامل دیگری در این تنوع سهیم اند.

سالن تعمیرگاه شامل جک های بالابر تعمیرگاهی دوستون بندپک شرکت رادمن

چه کسانی به خرید جک بالابر نیاز دارند؟

همه‌ی کارگاه‌های مربوط به خودرو چه سواری و چه سنگین به داشتن جک بالابر نیاز دارند. تعمیرگاه‌های مکانیکی، صافکاری و نقاشی، دیتیلینگ، جلوبندی و سیستم تعلیق، کارشناسی رنگ و خودرو و دیگر کارگاه ها. جک بالابر مناسب هر یک از کارگاه‌های خودرو متفاوت است. انتخاب جک مناسب به تجربه و مشاوره نیاز دارد. در سالهای اخیر استفاده از جک‌ها برای تعمیرگاه‌های موتور سیکلت نیز مرسوم و نیاز شده است.

تعمیرگاه مکانیکی خودرو با دو جک بالابر تعمیرگاهی بندپک رادمن جک بالابر تعمیرگاهی قیمت

از هر نوع جک کجا استفاده میشود؟

همانطور که گفته شد جک‌ها دارای تنوع بسیار زیادی هستند. تنوع از نظر ظرفیت وزنی، نوع سیستم بالابری، ابعاد، سرعت و غیره. انتخاب بهترین جک بالابر نیازمند داشتن اطلاعات است. قطعا در صورتی که انتخاب درستی صورت نگیرد، تبعات مالی و خساراتی در پی خواهد داشت. بهترین منبع اطلاعاتی، مشخصات هر محصول است که باید با نیاز کارگاه تطبیق داده شود. استفاده از تیم تخصصی مشاورین رادمن پیشنهاد ما به شماست.

تعمیرگاه خودرو بزرگ با انواع جک های بالابر تعمیرگاهی خودرو بندپک رادمن

چه زمانی نیاز به جک بالابر داریم؟

معمولا کارگاه‌های تعمیرگاهی، در صورت رسیدن به میزان قابل توجهی از فروش، تصمیم به خرید تجهیزات حرفه‌ای میگیرند. در صورتی که داشتن تجهیزات حرفه‌ای خود به افزایش فروش و کیفیت خدمات کمک خواهد کرد. همچنین تجهیزات باعث کاهش فشار کار و افزایش ایمنی و سرعت کار میشوند. پس لازم است که تجهیز مهمی مانند جک‌های بالابر از ابتدای فعالیت خریداری شوند.

تعمیرگاه خودرو با جک بالابر دوستون خودرو مشکی آمریکایی بندپک تامین کننده در ایران رادمن

چرا جک بالابر بخریم؟

جک‌های بالابر وظیفه تنظیم ارتفاع خودرو طبق نیاز شما را دارند. بدون جک‌ها، ناچار باید از روش‌های سنتی مانند چال سرویس و رفتن زیر خودرو توسط برانکارد استفاده کرد. این روش‌ها علاوه بر ایمن نبودن و خطرات جانی، موجب کاهش سرعت و راندمان، افزایش خستگی بدنی شما خواهند شد. طبیعتا بالا رفتن سرعت کار و خدمت رسانی، خود موجب افزایش مشتری است.

صافکار خودرو در حال جوشکاری زیر خودرویی که توسط جک چهارستون بندپک بالا رفته

انواع جک بالابر تعمیرگاهی

جک‌های بالابر از چند جهت دسته بندی میشوند. نوع اول تقسیم بندی بر اساس نوع وسیله نقلیه است. برای خودرو‌‌های سواری، سنگین و موتور سیکلت‌ها، جک‌های مخصوص متناسب با ظرفیت وزنی و ابعاد آنها تولید میگردد. همچنین طبق مکانیزم عملکرد، جک‌ها به دو نوع مکانیکی و هیدرولیکی تقسیم بندی شده‌اند. نوع بعدی دسته بندی جک‌ها بر اساس نوع سازه‌ آنهاست. مانند جک‌های ستونی و قیچی. هر کدام دارای مزیت‌های خود هستند که طبق نیاز باید انتخاب شوند.

تعمیرگاه ماشین کلاسیک با جک دوستون و چهارستون مشکی بندپک آمریکایی تامین شده توسط شرکت رادمن

جک ها چگونه نصب میشوند؟

از جهت نصب جک‌ها به سه دسته توکار، روکار و قابل حمل تقسیم بندی میشوند. تمامی جک‌ها نیازمند فضایی تراز شده جهت کار هستند. نوع توکار نیاز به فونداسیون مخصوص و روش‌هایی جهت اتصال به آن مانند استفاده از رول‌ بولت‌ها و چسب‌ها دارند. نوع روکار جک‌ها نیاز به فونداسیون خاصی ندارند ولی روی سطوح تراز باید از آنها استفاده نمود. همچنین جک‌های قابل حمل بدون نیاز به‌ نصب در محلی مشخص، جهت جابجایی در محیط کارگاه‌ها ارائه میشود.

نصب چک بالابر چهارستون بندپک توکار و روکار توسط شرکت رادمن

جهت مطالعه مطالب تکمیلی و ثبت نظرات خود در صفحه اینستاگرام رادمن روی هر عکس کلیک کنید.