معاینه فنی خودرو سواری

خرید دستگاه معاینه فنی ایتالیایی راوالیولی خودرو سواری

معاینه فنی خودروهای سواری راوالیولی

مجموعه معاینه فنی خودروهای سواری راوالیولی ایتالیا، بهترین انتخاب برای راه‌اندازی یک مجموعه کامل است. این مجموعه متشکل شده است از تست سه‌گانه(ترمز، لغزش، تعلیق)، تست نور چراغ جلو، تست گاز خروجی، اشکار ساز و کنسول مرکزی که وظیفه ارتباط بین تمامی اجزا را بعهده دارد. تمامی اطلاعات توسط کنسول مرکزی قابل گزارش‌گیری است. همچنین مجموعه به جک قیچی مجهز است تا مکمل مرحله آشکار‌سازی باشد.

معاینه فنی خودروهای سواری یونی متال

UNILINE QUANTUM 2000 Test Lane در واقع یک سیستم یکپارچه کننده تجهیزات تست خودرو است. این سیستم به تمامی محصولات تولید شرکت یونی متال وصل و با آنها هماهنگ میگردد. از این رو میتوان تمامی محصولات شرکت را با استفاده از مشاوره تخصصی برحسب نیاز انتخاب کرد و آنها را باهم بصورت مجموعه استفاده نمود. در ادامه با پیشنهاد‌های رادمن از این برند جهت راه‌اندازی خط معاینه فنی خودروهای سواری آشنا خواهیم شد.

تست معاینه فنی پرتابل یونی متال

خط تست SMART MOBILE QUANTUM برای معاینه فنی کامل خودروهای سبک، نیمه سنگین و سنگین طراحی شده است. این یک راه حل عالی برای شرکت‌هایی است که تمایل به انجام معاینه فنی خودروها را در فضای باز یا غیر ثابت (اجاره‌ای) دارند. این مجموعه، جهانی‌ترین و کارآمدترین نسخه از خطوط تست قابل حمل شرکت یونی متال است که سادگی طراحی را با عملکرد فنی برجسته ترکیب می‌کند. عملاً می‌توان این مجموعه را در هر شرایطی راه‌اندازی کرد (به عنوان مثال در کنار جاده، خلیج ها) و به هیچ فضای گسترده ای لازم نیست. از یک طرف، خط تست SMART MOBILE QUANTUM تمام ویژگی‌ها و عملکردهای پیشرفته یک سیستم‌ اندازه‌گیری و معاینه را حفظ می‌کند و از سوی دیگر هزینه‌ها و زمان نگهداری مربوط به آن در مقایسه با سایر خطوط را به‌طور قابل‌توجهی کمتر خواهد کرد.