لاستیک درار خودرو سواری استاندارد

دستگاه لاستیک درار سواری از تجهیزات تعمیرگاهی خودرو تامین شده توسط شرکت رادمن

لاستیک درار سواری بندپک مدل R980XR

لاستیک درار خودرو سواری بندپک مدل R980XR یک انتخاب مقرون به‌صرفه و پرقدرت برای شما است. این دستگاه از یک ابزار درار (مرغک) فولادی و یک فنر 45 میلی‌متری بهره می‌برد که می‌تواند به‌راحتی لاستیک‌های استاندارد، آفرود و ران‌فلت را درآورد. استفاده از دو سیلندر پنوماتیک ضد زنگ جهت حرکت گیره‌های سه حالته، موجب سرعت عمل شما در تعویض لاستیک خواهد شد. در ادامه مشخصات این لاستیک درار پرقدرت را توضیح داده‌ایم.

لاستیک درار ایتالیا خودرو سواری ساخت برند راوالیولی آبی رنگ

لاستیک درآر سواری راوالیولی مدل G7240.22I

لاستیک درار خودرو سواری راوالیولی ایتالیا مدل G7240.22l، به شما کمک می‌کند به‌راحتی لاستیک را لق، تعویض و باد کنید. این دستگاه جز اقتصادی‌ترین و با کیفیت‌ترین لاستیک درار های استاندارد است. مرغک فولادی، مناسب درآوردن و جا زدن لاستیک است. سیلندرهای پنوماتیک، ضد زنگ بوده و در سریع‌ترین زمان ممکن رینگ را قفل می‌کنند. همچنین گیره‌ها دارای قفل داخلی و خارجی هستند تا بتوانند همه‌ی ابعاد رینگ را  پوشش دهند.

لاستیک درار ایتالیایی راوالیولی 4 پدال ابی رنگ مناسب سواری

اگر با خودروهای سواری و آفرود با چرخ هایی تا قطر 45 اینچ سروکار دارید، لاستیک درار خودرو سواری استاندارد راوالیولی ایتالیا، مدل G7645D.22 یک انتخاب اقتصادی و پرقدرت برای شما است. پدال‌های ریخته‌گری شده، بازوی قابل کنترل، مرغک فولادی چندکاره و لق کن دو حالته، همگی به شما کمک می‌کنند تا با سختی کمتری اقدام به تعویض لاستیک کنید.

جهت مطالعه‌ی مطالب تکمیلی و همچنین ثبت نظرات خود در صفحه‌ی اینستاگرام رادمن روی هر عکس کلیک کنید.