انواع دستگاه لاستیک درار سواری

لاستیک درار استاندارد

لاستیک درار‌های استاندارد سواری آشناترین نوع از انواع دستگاه لاستیک درار سواری‌اند. این دسته جز اولین دستگاه‌های ساخته شده در این حوضه است. بیشتر این دستگاه‌های دارای 3 الی 4 پدال جهت انجام فرآیند دراوردن لاستیک یا جا انداختن آن هستند. در این نوع دستگاه نیاز به همراهی اپراتور بیشتر دیده میشود. در واقع بخشی از فرآیند با مهارت اپراتور پیش میرود. از نظر اقتصادی این نوع دارای قیمت خرید پایین‌تر نسبت به باقی مدل‌ها است. در ادامه با ویژگی هر کدام از دستگاه‌های لاستیک درار پیشنهادی رادمن برای شما آشنا میشویم.

لاستیک درار اتوماتیک

به لطف پیشرفت تکنولوژی، لاستیک درار‌ها دارای امکانات رباتیک شدند. در انواع دستگاه لاستیک درار سواری، لاستیک درارهای اتوماتیک، ابزارهای متفاوتی جهت انجام فرآیند دراوردن یا جا انداختن لاستیک دارند. این ابزارها به شما کمک میکنند که دیگر نیازی به استفاده از ابزارهای دستی نداشته باشید. حتی بلند کردن لاستیک نیز به عهده دستگاه است. فقط کافیست نظاره‌گر انجام فرآیند باشید. این دستگاه‌ها با بازو‌های کمکی یا هلپر‌های متفاوتی تجهیز شدند. بستن رینگ روی این نوع دستگاه‌ها دیگر توسط گیره‌ها نیست. بلکه توسط مهره مرکزی چرخ روی دستگاه محکم میشود. در ادامه با این سری تجهیزات بیشتر آشنا خواهیم شد.

لاستیک درار نیمه اتوماتیک

لاستیک درار های نیمه اتوماتیک نیز بسیار از نظر تکنولوژی پیشرفته اند. تفاوت آنها با لاستیک درارهای استاندارد، افزایش ابزارها و همچنین نحوه ی بسته شدن رینگ روی دستگاه است. همچنین این دستگاه ها از بیشتر امکانات نوع تمام اتوماتیک بهره میبرند و انتخابی اقتصادی تر نسبت به آنها میباشند. توجه شمارا به ادامه ی مطالب و آشنایی با این مدلها جلب میکنیم.

جهت مطالعه مطالب تکمیلی و ثبت نظرات خود در صفحه اینستاگرام رادمن روی هر عکس کلیک کنید.