دستگاه شاسی کش خودرو سواری

دستگاه شاسی کش صافکاری خودرو سواری اسپنسی ایتالیا تامین تجهیزات تعمیرگاهی رادمن

شاسی کشی اسپنسی مدل DAYTONA

دستگاه شاسی کش خودرو سواری اسپنسی مدل Daytona یکی از مشهور ترین شاسی کش های موجود در دنیا جهت تعمیر شاسی و بدنه است. این شاسی کش با قدرت کشندگی ده تن در هر ستون و همچنین با نصب ریل بصورت توکار و روکار، تمام نیازهای شما را براورده میکند. همچنین استفاده از جک مخصوص دستگاه موجب میشود بتوانید بصورت سه بعدی اقدام به تعمیر کنید. از ویژگی های این دستگاه کشندگی چند نقطه بطور همزمان است. همچنین امکان نصب سری چند ریل و استفاده مشترک از ستون‌های کشنده وجود دارد. در ادامخ به بررسی تخصصی این محصول میپردازیم.

شاسی کشی اسپنسی مدل ۱۰۶

دستگاه شاسی کش خودرو سواری اسپنسی مدل ۱۰۶ مناسب کسانی است که فضای نصب ریل ندارند. ستون کشنده این شاسی کش در ۱۲ نقطه روی نیمکت دستگاه نصب میگردد و به شما قابلیت کشش ۳۶۰ درجه را میدهد. همچنین ستون کشنده براحتی روی چرخ هایش جابجا میشود. این ستون‌ها از نیروی 10 تنی بهره میبرند. مجموعه کاملی از گیره ها و بولت های همراه این دستگاه، شمارا قادر میسازد که تمامی خودروهای قدیمی و جدید را بتوانید تعمیر کنید. همچنین جک قیچی دستگاه ظرفیت 5 تنی به شما ارائه میدهد. در ادامه این محصول تخصصی را تشریح میکنیم.

دستگاه شاسی کش خودرو سواری

بی شک همگی با اهمیت دستگاه شاسی کش آشنا هستیم. افزایش خودرو با افزایش تصادفات همراه است. همچنین افزایش خودرو موازی با پیشرفت تکنولوژی ساخت خودرو است. شاسی خودرو‌ها مانند سال‌های گذشته دیگر ساده و کم پیچ و تاب نیستند. شاسی‌های جدید با دلایل مهندسی و آیرودینامیکی، پر پیچ و تاب و پیچیده شده اند. از این رو نیاز به دستگاه شاسی کش خودرو بیش از پیش حس میشود.

انواع دستگاه شاسی کش خودرو سواری

در بالا دو نوع دستگاه شاسی کش خودرو سواری را مشاهده میکنید. در نوع اول ستون‌های کشنده روی ریل زمینی نصب میشوند. این نوع برای آسیب‌های بسیار جدی و شدید بهترین گزینه است. زیرا همزمان قابلیت کشش و نگه داشتن چند نقطه را به شما میدهد. در نمونه دوم با یک ستون کشنده که در 12 نقطه نصب میشود، میتوانید انواع آسیب‌ها را تعمیر کنید. هر دو نوع دارای جک بالابر قیچی اند.

دستگاه شاسی کش برقی یا هیدرولیکی؟

در بین متقاضیان و فروشندگان تجهیزات تعمیرگاهی، معمولا اشتباهاتی مصطلح میشوند. یکی از این اشتباهات شاسی کش برقی است. دستگاه شاسی کش خودرو با نیروی هیدرولیکی عملیات شاسی کشی را انجام میدهد. درست است که خود سیستم هیدرولیکی با برق کار میکند ولی نمیتوان اسم برقی را به این دستگاه نسبت داد. نیروی موثر نیروی هیدرولیکی است. پس این دستگاه را میتوان در لیست دستگاه‌ها با مکانیزم هیدرولیک قرارداد.

جک شاسی کش صافکاری

یک غلط مصطلح در نامیدن دستگاه شاسی کش خودرو، جک شاسی کش است. این نوع بیان به نوعی جک بالابر اطلاق میشود که توانایی شاسی کشی داشته باشد. در صورتی که دستگاه‌های شاسی کش میتوانند دارای جک بالابر باشد یا نه. در واقع جک بالابر یکی از اجزا دستگاه شاسی کش است. پس در تجهیزات تعمیرگاهی جک شاسی کش خودرو نداریم. بلکه دستگاه شاسی کشی داریم که به یک جک قیچی مجهز است.

قیمت شاسی کش خودرو

در نگاه اول همه‌ی متقاضیان خرید دستگاه شاسی کش، بدنبال قیمت تجهیزات‌اند. این موضوع در خرید تمامی تجهیزات به چشم میخودرو. در شرکت رادمن اساس قیمت دهی کمی متفاوت است. در مرحله‌ی یاول باید مشاوران ما به این نتیجه برسند که دستگاه مذکور مناسب شما است. این موضوع از جهات مختلف بررسی میشود. مانند فضای کاری شما،‌نوع مشتریان، بودجه، شرایط نگهداری و … . پس از مشاوره کامل قیمت نهایی دستگاه با نصب رایگان و یک سال گارانتی بی قید و شرط به شما اعلام خواهد شد. پس جهت استعلام قیمت، با مشاورین ما از طریق لینک واتس اپ در ارتباط باشید. همچنین در ساعات اداری میتوانید با شماره تلفن 02149765000 تماس حاصل نمایید.

 

جهت مطالعه مطالب تکمیلی و ثبت نظرات خود در صفحه اینستاگرام رادمن روی هر عکس کلیک کنید.