انواع دستگاه بالانس چرخ

بالانس چرخ سنگین

از انواع دستگاه بالانس چرخ، بالانس چرخ خودروهای سنگین، بدلیل وزن بالای رینگ و لاستیک و همچنین نیاز به موتوری پر قدرت جهت ایجاد گشتاور، دارای حساسیت های خاص خود است. محصولات معرفی شده توسط رادمن در این دسته، از مشهور ترین تجهیزات در دنیا میباشند که امتحان خود را سالها پس داده اند. سنسورهای قوی، شبیه سازی های کامپیوتری و الکتروموتور های پر قدرت این دستگاه ها به شما کمک میکند هر ابعاد چرخ را براحتی بالانس کنید.

بالانس چرخ سواری

بالانس چرخ سواری از میان انواع دستگاه بالانس چرخ‌ها، پر مصرف‌ترین است. دستگاه بالانس چرخ سواری از گذشته تا به امروز دستخوش تحولاتی شده است. نوع های نیمه اتوماتیک و اتوماتیک بجای مدل های قدیمی تر آمده اند. تفاوت این مدل ها در میزان ساده کردن فرآیند بالانس برای تکنسین است. در ادامه بیشتر با این دستگاه ها آشنا خواهیم شد. 

بالانس چرخ موتور سیکلت

مانند تمامی وسایل نقلیه، موتور سیکلت ها نیز به بالانس چرخ نیازمندند. شاید برخی دستگاه های سواری قابلیت بالانس کردن چرخ موتور سیکلت را داشته باشند ولی ابعاد و هزینه ی آنها برای این تعمیرگاه ها مناسب نیست. در ادامه با دستگاه های منحصر تعمیرگاه های موتور سیکلت آشنا خواهیم شد.

جهت مطالعه مطالب تکمیلی و ثبت نظرات خود در صفحه اینستاگرام رادمن روی هر عکس کلیک کنید.